Sklenice a šálky

»Stylově prostřeno doma i na cestách s nádobím, cestovními hrnky
a příslušenstvím na kávu do domácnosti a na cesty.«
Indre B. Kávový someliér Tchibo
 
 
 
 
 
 
 

Příslušenství na kávu v trendy barvě

Kávové příslušenství v podzimních, vínově červených tónech přinese tu pravou atmosféru oddechu na Váš jídelní stůl. Slaďte vybavení pro přípravu kávy s jejím servírováním!
 
 
 
 
 
 
 

Jarní svěžest

Dostali jste chuť na šálek lahodné kávy? Naše stylové vybavení na přípravu, servírování a uchovávání kávy vnese jarní dobrou náladu na Váš jídelní stůl.
 
 
 
 
 
 

Sklenice a šálky

Krásné šálky a sklenice na překapávanou kávu, caffè crema a espresso – v elegantní edici Cafissimo nebo v klasickém provedení.
 
 
 

Patří k sobě

Aroma čerstvě spařené kávy přistane díky keramickému filtru stejné barvy přímo v novém oblíbeném šálku. Stylověji už to nejde!
 
 
 

Roztomilé duo

Pro každého, kdo svou kávu rád pije trochu jemnější a sladší: tato sada konvičky na mléko a cukřenky se bude skvěle vyjímat na každém stolku.
 
 
 

Padnou jako ulité

Duo v pastelových barvách pro optimální rozvinutí aromatu: naše sada konvičky na kávu a keramického filtru vykouzlí oblíbenou kávu přímo na prostřeném stole.
 
 
 
 
 

Termosky

Lahodná káva na cestu? Žádný problém. Tyto termosky udržují díky dvoustěnné izolaci nápoje déle teplé nebo studené. Termoska se otevírá a zavírá stlačovacím uzávěrem, a navíc je vybavena dobře těsnícím šroubovacím uzávěrem.
 
 
 

Doplňky

Ještě krásnější servírování s naším kávovým příslušenstvím.