Sklenice a šálky

»Stylově prostřeno doma i na cestách s nádobím, cestovními hrnky
a příslušenstvím na kávu do domácnosti a na cesty.«
Indre B. Kávový someliér Tchibo
 
 
 

Barevná invaze

Naše nová řada hrnků na kávu s sebou Vás okouzlí skvělými potisky a kvalitním materiálem. Díky nerezové oceli udrží tyto hrnky To Go Vaše oblíbené nápoje dlouho studené nebo horké.
 
 
 
 

Příslušenství na kávu v trendy barvě

Kávové příslušenství v podzimních, vínově červených tónech přinese tu pravou atmosféru oddechu na Váš jídelní stůl. Slaďte vybavení pro přípravu kávy s jejím servírováním!
 
 
 
 

Cestovní hrnky na kávu

Perfektně vypadají a skutečně perfektní jsou: Naše ekologické a šetrné, opakovaně použitelné cestovní hrnky včetně plecháčku na kempování.
 
 
 

Patří k sobě

Aroma čerstvě spařené kávy přistane díky keramickému filtru stejné barvy přímo v novém oblíbeném šálku. Stylověji už to nejde!
 
 
 

Roztomilé duo

Pro každého, kdo svou kávu rád pije trochu jemnější a sladší: tato sada konvičky na mléko a cukřenky se bude skvěle vyjímat na každém stolku.
 
 

Padnou jako ulité

Duo v pastelových barvách pro optimální rozvinutí aromatu: naše sada konvičky na kávu a keramického filtru vykouzlí oblíbenou kávu přímo na prostřeném stole.
 
 
 
 
 

Termosky

Lahodná káva na cestu? Žádný problém. Tyto termosky udržují díky dvoustěnné izolaci nápoje déle teplé nebo studené. Termoska se otevírá a zavírá stlačovacím uzávěrem, a navíc je vybavena dobře těsnícím šroubovacím uzávěrem.