Šaty na ramínka
(26)
Momentálně není k dispozici








1/4
Obj. Číslo: 149246
- Letní outfit z biobavlny
- Snadno se oblékají
- Nařasená vrchní část se špagetovými ramínky – pro dostatečnou volnost pohybu
- S certifikací GOTS
- Barva
- Modrá s barevným květinovým celopotiskem
- Jiná upozornění
- Doporučení týkající se velikosti/věku:
- Vel. 86/92 (cca 12–24 měsíců)
- Vel. 98/104 (cca 2–4 roky)
- Vel. 110/116 (cca 4–6 let)
- Vel. 122/128 (cca 6–8 let)
- Vel. 134/140 (cca 8–10 let)
Materiál
100 % bavlna (z ekologické produkce)
Testováno na škodlivé látky externími akreditovanými instituty
Péče
Nevhodné pro chemické čištění
Nesušit v sušičce prádla
Žehlete při maximální teplotě žehlicí plochy 110 °C
Běžný prací program při teplotě maximálně 40 °C
Nebělit
Další pokyny k údržbě
- Perte s podobnými barvami
TCM
Pečeť kvality TCM dokládá vynikající kvalitu produktu.
Global Organic Textile Standard International Working Group / Global Standard gemeinnützige GmbH
- Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Možné dodací adresy
- Fakturační adresa
- Odlišná dodací adresa
- Doručení do kamenného obchodu: zdarma s Objednat & vyzvednout
Exkluzivně
Pouze v e-shopu
Vrácení zboží:
Zboží můžete bez obav vrátit do 30 dnů (s výjimkou potravin, zejména kávy). Vrácení je zdarma na jakékoli kamenné prodejně nebo jej můžete zaslat zpět poštou na vlastní náklady. Podrobné informace o podmínkách vrácení zboží naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
5
Tento výrobek doporučuje 17 z našich zákazníků
| (26) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) | ||
| (0) |
od nejnovějších
Anonymně
05. 03. 2024
110/116
110/116
Šatz
Kupuji podruhé, dobře se dceři nosí
Anonymně
18. 12. 2023
110/116
110/116
šaty
Šaty jsem zakoupila pro vnučku jako dárek k vánocům, tak snad se budou líbit a budou se i dobře nosit.
Anonymně
20. 11. 2023
98/104
98/104
Šatičky
Pěkné, příjemné, na léto budou dobrý
Anonymně
01. 07. 2023
98/104
98/104
super
Pěkný vzor a barva, příjemný materiál
Anonymně
20. 06. 2023
98/104
98/104
doporučuji
Mně se líbí, je to dárek, tak doufám, že se bude líbit i vnučce