Dlouhá prošívaná vesta s kapucí
(21)
Momentálně není k dispozici










1/5
Obj. Číslo: 199150
- Měkké a hřejivé vatování
- Dvoucestný přední zip
- Dodatečná ochranná klopa proti větru na druky
- Boční průhmatové kapsy
- Mírně zaoblený spodní lem s bočními rozparky
- Prošití do kosočtverců
- Barva
- Černá
- Rozměry
- Celková délka cca 95,5 cm (vel. 40)
- Střih
- Regular Fit
Materiál
100% polyester
Testováno na škodlivé látky externími akreditovanými instituty
Péče
Nevhodné pro chemické čištění
Lze sušit v sušičce prádla, šetrné sušení, 60 °C
Nežehlit
Šetrný prací program při teplotě maximálně 40 °C
Nebělit
Další pokyny k údržbě
- Perte naruby
- Před praním zapněte uzávěry
- Nepoužívejte aviváž
- Perte s podobnými barvami
- Přidejte do sušičky navlhčenou utěrku, aby se nevypnula předčasně
- Proces sušení opakujte tolikrát, dokud není výrobek zcela suchý
TCM
Pečeť kvality TCM dokládá vynikající kvalitu produktu.
- Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Možné dodací adresy
- Fakturační adresa
- Odlišná dodací adresa
- Doručení do kamenného obchodu: zdarma s Objednat & vyzvednout
Exkluzivně
Pouze v e-shopu
Vrácení zboží:
Zboží můžete bez obav vrátit do 30 dnů (s výjimkou potravin, zejména kávy). Vrácení je zdarma na jakékoli kamenné prodejně nebo jej můžete zaslat zpět poštou na vlastní náklady. Podrobné informace o podmínkách vrácení zboží naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
4,7
Tento výrobek doporučuje 16 z našich zákazníků
| (18) | ||
| (1) | ||
| (0) | ||
| (2) | ||
| (0) |
od nejnovějších
Anonym
08. 02. 2026
42
42
Vesta neodpovídá obrázku.
Vesta neodpovídá obrázku. Podšívka není stříbrná. Ve skutečně jde o hodně tenkou vestu.
Iveta P.
21. 12. 2025
42
42
velká spokojenost
spokojenost, moc pěkná
Drahomíra K.
21. 03. 2025
38
38
Vesta
Velka spokojenost . Skvela na prechodne obdobi.
Tchibo
30. 12. 2024
40
40
Krásná , ale s vadou
Vestu mám již v hnědé, je nádherná, proto jsem si objednala i černou. Je lehounká , v lichotivém střihu a tím že je prošití drobné ,
tak nepřidává kila . Zboží přišlo bohužel poškozené - patrně bylo proříznuté při vybalování . Bylo dodáno do obchodu, tak nebyl
problém s vrácením . Objednám si ale znovu . Je to skvělý kousek .
Jarmila Š.
27. 12. 2024
46
46
Pěkná
Dobře sedí, hřeje, doporučuji