Materiál vypadá hodně uměle, kabelka je lehoučka, pásek vzhledem ke kabelce mnohem těžší, na jedné straně u zipu trochu
nařasenéšiti, zatím nenošená
Jana C.
18. 02. 2025
Kabelka
Kabelku jsem si koupila kvůli velikosti - je malá, takže ji používám vždy, když mi s sebou stačí peněženka, mobil a pár drobností.
Jindy ji používám ve velké kabele jako vloženou přihrádku. Velmi pěkné je i sladění barev kabelky s řemenem.