Poradce pro výběr plavek:
Pro krásnou postavu v bikinách, plavkách a spol.

Slunce září z oblohy a opaluje Vaši pokožku. Chladná voda vábí překrásnou tyrkysově modrou barvou. A Vy se v perfektně padnoucích bikinách vrháte do vln! Boky nebo malé bříško: Náš poradce pro výběr plavek Vám ukáže, které střihy, detaily a barvy nejlépe podtrhnou Vaše přednosti. Tak objevíte bikiny nebo plavky, ve kterých si budete během krásných dní užívat.
Plavky pro malé poprsí

Plavky pro malé poprsí

Malé poprsí je jako dělané pro bikiny. Bikiny se zavazováním za krkem nebo horní trojúhelníčkový díl obzvláště hezky zdůrazní hrudník. A také vrchní díl typu bandeau bez ramínek na Vás bude vypadat prostě skvěle. Pokud chcete své poprsí opticky zvětšit, přidají push up bikiny nebo plavky jednu velikost košíčku. Ale pozor: Aby push up efekt opravdu zapůsobil, musí horní díl perfektně sednout a rozhodně nebýt větší. Také díky pestrým horním dílům ve světlých barvách nebo velkým, nápadným vzorům bude Vaše poprsí působit větší. Tento efekt můžete ještě posílit pomocí řasení, volánů a nabírání na výstřihu.
Plavky pro velké poprsí

Plavky pro velké poprsí

S velkým poprsím raději nesahejte po bikinách bez ramínek nebo po trojúhelníčkových modelech, protože při plavání či procházce po pláži potřebuje Vaše poprsí dostatečnou podporu. O krásné křivky se postarají plavky nebo bikiny s širokými ramínky, široký můstek a široký pás pod prsy i kostice a tvarované košíčky. Přejete-li si měkký pocit při nošení, jsou plavky s měkkými košíčky skvělou alternativou. A tak aby i při procházce, ve vlnách nebo při skoku z třímetrové věže vše zůstalo na svém místě, hodí se lépe modely se zapínáním než ty na zavazování. Kdo by chtěl své poprsí opticky zmenšit, sáhne po horním dílu v tmavých barvách a s malým vzorem.

Plavky pro úzké boky

Máte-li úzké boky, můžete je skvěle zdůraznit těmi správnými bikinami nebo plavkami a současně se postarat o to, aby působily kulatější: Pomocí nápadných vzorů, zářivých barev, výšivek nebo aplikací budou Vaše boky středem Vašeho plavkového outfitu. S širokými kalhotkami nebo kalhotkami s nohavičkou budou Vaše boky působit kulatěji. Také příčné proužky, boční zavazování a detaily jako malý opasek nebo řasení boky opticky rozšiřují. Pokud současně chcete odpoutat pozornost od širších ramen, můžete jako horní díl vybrat spíše tmavší a nenápadné barvy i zavazování za krk. Jsou-li Vaše ramena spíše užší a Vaše stavba těla rovná, sáhněte oproti tomu klidně spíše po výrazných barvách, vzorech a detailech, abyste více zdůraznily svůj pas.
Plavky pro úzké boky

Plavky pro širší boky

Postava s výraznými boky působí velmi žensky a Vaše křivky tak budou středobodem Vašeho looku. Abyste své proporce trochu vyrovnaly a vykouzlily tak harmonickou linii, je třeba zejména u Vašich plavek dbát na správný výběr barev: kombinujte kalhotky od bikin v tmavých, spíše nenápadných barvách s horním dílem v zářivých barvách se vzorem - nejlépe s hravými detaily jako je řasení, mašličky nebo nabírání - nebo sáhněte po plavkách s odpovídajícím barevným přechodem. Díky vysokému vykrojení nohou působí Vaše nohy delší a opticky tak vyrovnají výrazná stehna. Spíše nevhodné jsou široké kalhotky s nohavičkou nebo kalhotky s malým vykrojením. Pokud chcete např. při procházce po pláži zakrýt své boky, skryje je vzdušný šátek a navíc ještě skvěle vypadá. Nevažte si jej ve výšce boků, ale raději v pase.
Plavky pro širší boky
Plavky pro malé bříško

Plavky pro malé bříško

Malé bříško díky looku ve stylu 50. let až do pasu bude vypadat plošší. Případně můžete vyzkoušet tankiny: U těchto modelů sahá vršek až k bokům a je o něco volnější, aby lépe skryl bříško. Ale také plavky udělají ten trik: Postarejte se jednoduše s chytře umístěnými detaily o odpoutání pozornosti. Hodí se například plavky s malým řasením na bříšku, neboť tato struktura odvede pozornost od polštářků. Díky tmavým barvám bude bříško také působit plošší. Nejlépe působí tento efekt, pokud jsou boční partie boků barevně světlejší. K tomu můžete odvést pohled na horní díl - například barevně odlišnou prsní částí nebo hlubokým výstřihem.
Plavky pro rovný pas

Plavky pro rovný pas

Pokud máte spíše dívčí nebo sportovní postavu s rovným pasem, můžete výběrem správných plavek vykouzlit zaoblení a Váš pas tak bude působit užší a výraznější. Kouzelná slůvka v tomto případě zní: příčné proužky. Zvolte například pruhované bikiny nebo model v retro stylu, u kterého mezi topem a kalhotkami s vysokým pasem zůstane pouze úzký proužek Vašeho pasu přímo bod prsy volný. Tak bude Váš zadeček i poprsí působit kypřeji, zatímco Váš pas bude vypadat půvabněji. Případně funguje tento trik také s plavkami, které mají pásek nebo jeden pruh kolem těsně pod poprsím. Pestrý materiál a tmavá oblast pasu tento efekt podpoří. Stejně silného účinku dosáhnete s barevně odlišnými bočními partiemi ve tvaru přesýpacích hodin.

Aktuální plavková móda od Tchibo,
ve které budete mít krásnou postavu:

tchibo.cz

Trendy móda pro dámy na pláž, k moři a do bazénu – nyní v Tchibo!

Ještě více plavek od Tchibo

Trendy móda pro dámy na pláž, k moři a do bazénu – nyní v Tchibo!

Objevte více plavek od Tchibo

Objednejte ještě nyní,
ať může léto konečně přijít!

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-50 %
Žabky
299
149
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
-70 %
Sportovní jednodílné plavky
499
149
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
-41 %
Sportovní plavky
599
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
-40 %
Žabky
249
149
 
K dostání v těchto variantách:
 
Sportovní jednodílné plavky
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Tvarující plavky s recyklovaným materiálem, modré
599
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-48 %
Sportovní kalhotky od bikin
249
129
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Jednodílné plavky
599
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Kalhotky od bikin s recyklovaným materiálem
299
 
K dostání v těchto variantách: