Vybavení pokoje pro miminka a dětského pokoje – jak najít nábytek, dekorace apod.

Aby se nový člen rodiny cítil hned dobře a vy jste se mohli plně soustředit na nově příchozího človíčka, měl by být pokoj pro miminko nejpozději do data porodu plně vybaven. Zejména pro mladé rodiče to však představuje řadu výzev: Co patří do prvního pokoje pro miminka? Co patří do prvního dětského pokoje? A jak by měl být zařízen? Objevte v Tchibo vše základní pro dětský pokoj v osvědčené kvalitě TCM – od obrázků až po přebalovací pulty.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Perkálové povlečení s koňským motivem, standardní velikost
899
Dětské povlečení
499
Šatní skříň
10 990
Prošívaná dětská přikrývka a polštář irisette® greenline
899
Přebalovací komoda
9 990
-44 %
Noční světlo s LED, na akumulátor
499
279
  • Postel pro miminka a malé děti
Prvek z naší série nábytku v severském designu
11 990
Náhled
Postel pro miminka a malé děti
Prvek z naší série nábytku v severském designu
11 990
Dětská podložka na matraci, cca 70 x 140 cm
399
zbývá pár kusů
Bavlněné povlečení, standardní velikost
599
zbývá pár kusů
Povlečení renforcé z biobavlny
599
zbývá pár kusů
Závěs do dětského kočárku
279
zbývá pár kusů

Co všechno patří do pokoje pro miminka?

K základnímu vybavení patří postýlka pro miminka, přebalovací pult a skříň na oblečení pro miminko. S houpacím lehátkem pro miminko uhoupete své zlatíčko jemně do říše snů. Koberec do dětského pokoje nejen tlumí vaše kroky, ale také dodá místnosti domáckou atmosféru. Neměla chybět ani lampa do pokoje pro miminko, abyste při noční kontrole děťátka měli o všem přehled. Menší stolní lampičky nebo světelné řetězy dodají společně stráveným chvílím v dětském pokoji útulný akcent.

Vybavení do dětského pokoje v kvalitě Tchibo

Ať už chcete zařídit dětský pokoj pro holčičku, dětský pokoj pro chlapce nebo pokoj pro miminko – rádi bychom vás podpořili kvalitním, odolným nábytkem a bytovými doplňky. Při výrobě dbáme na nejlepší materiály a dokonalé zpracování. Poznáte to na naší pečeti TCM, která znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Prohlédněte si také produkty s pečetí GUT GEMACHT. Je to iniciativa, jejímž prostřednictvím se zasazujeme o odpovědné hospodářství.