Schließen
darky pro muze

Nápady na dárky pro muže

Najít vhodný dárek pro muže – ať už na Vánoce, na narozeniny, nebo při jiné příležitosti – není tak těžké, jak si člověk někdy myslí. Zkuste se předem zamyslet, jaká konkrétní přání daný muž má. Pak zaručeně najdete něco pro svého manžela, tatínka, syna, dědečka, kolegu a nejlepšího přítele!

Evergreeny: Od klasiky až po inovativní dárky

Klasické dárky a SOS dárky

Klasické dárky a SOS dárky

Naši odborníci na výrobky pro muže doporučují darovat muži kombinaci sestávající z klasických dárků, typických SOS dárků (ponožky, košile, kravaty) a dárků speciálních.

Prohlédnout si pánskou módu
Muži a technika

Muži a technika

Mezi speciální dárky pro muže patří různé výrobky z oblasti zábavní elektroniky. Nadšenci pro techniku bájí o nových smartphonech, tabletech, digitálních kamerách, navigačních systémech nebo plochých obrazovkách. Skvělými dárky pro muže jsou také další prostředky zábavní techniky, jako jsou DVD, Blu-ray, knihy nebo CD a také vouchery na stahování.

Prohlédnout si techniku

Čtyři tipy na dárky pro muže

Obzvlášť vhodnými vánočními dárky pro muže jsou takové, které lze použít pro společné hobby nebo zájmy. Muži uvítají také veselé dárky a originální překvapení. Chybí Vám inspirace na vhodný vánoční dárek? Možná Vám naše čtyři tipy pomohou ten správný dárek najít.

1. Vybavení na zimní sporty a outdoorové aktivity

Chystáte se obdarovat skalního vyznavače outdoorových aktivit? Vhodným vánočním dárkem pro milovníky zimních sportů je zimní vybavení a doplňky, jako jsou rukavice pro dotykové displeje nebo stylové lyžařské brýle. Kromě toho se – nezávisle na ročním období – nabízí (zejména pro outdoorové aktivity) spousta užitečného vybavení a pomůcek. Multifunkční kapesní nože, kapesní svítilny s LED nebo vodotěsné obaly a schránky odolné proti nárazům – to jsou dárky, které už teď navodí radostné očekávání nadcházejícího jara.

2. Delikatesy a destiláty

I přesto, že během vánočních svátků spořádáme spoustu dobrého jídla a pití, nás potěší další lahůdky. Regionální speciality a kvalitní destiláty jsou proto dobrým vánočním dárkem pro Vaše přátele. Co například darovat příteli personalizované pivo? O pestrost se v každém případě postarají různé druhy piva a varianty chutí!

3. Žertovné dárky a zlepšováky

Muže můžete překvapit také nápaditými žertovnými dárky. Můžete mu darovat například křiklavou USB ledničku, do které se vejde jen jedna plechovka nápoje. Nebo raději projektor? Takové dárky člověk sice nevyužije v běžném životě, ale určitě jej překvapí a nadchnou svou hravostí a zábavností!

4. Fanouškovské zboží, například do sportovního klubu

Fandí muž, kterého chcete obdarovat, pravidelně svému týmu na fotbalovém stadionu? Pak pro něj v naší kolekci fanouškovského zboží určitě najdete vhodný vánoční dárek. Dobrou volbou jsou také propagační výrobky oblíbených TV seriálů. S takovým dárkem se dá čekání na další zápas skvěle překlenout.

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro maminku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro děti

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro babičku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro dědečka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro ženy

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • 2 v 1: Nákupní taška a batoh
S přihrádkou na mokré věci, např. deštník
299
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
1