Schließen
darky pro maminku

Nápady na dárky pro maminku

Dárek pro maminku – to by mělo být něco osobního, co jí udělá velkou radost. Proto se spousta lidí už dlouho před narozeninami, před Vánocemi nebo před Svátkem matek trápí přemýšlením o skvělém dárku pro svou maminku nebo pro maminku svého partnera. Rádi bychom se s Vámi podělili o několik podnětů a nápadů na dárek, abychom Vám hledání ideálního dárku trochu usnadnili.

Klasické dárky pro maminku

Něco sladkého k mlsání nebo pěkný šperk: z některých dárků se postupem času stala absolutní klasika – a ne bezdůvodně. Symbolizují totiž úctu, kterou vůči obdarovávané osobě pociťujeme, a obzvlášť silně vyjadřují naše city. S takovým dárkem prostě nemůžete šlápnout vedle.
Šperky

Šperky

To, že je pro nás někdo nesmírně důležitý, můžeme vyjádřit také darovaným šperkem. Kouzelným dárkem pro maminku může být například náhrdelník, který bude maminka nosit blízko srdce. A pěkný medailon zase zajistí, že maminka bude nosit své drahocenné vzpomínky stále s sebou.

Prohlédnout šperky

Dekorace a bytové doplňky

Byl Váš domov v dětství nejútulnějším místem na světě? Nejspíš se o to postarala Vaše maminka – zařídila jej se spoustou lásky a s důrazem na detail. I dnes jí určitě udělá radost, když se bude moci pomocí pěkné dekorace postarat o nezaměnitelně krásný pocit "domova". Překvapte ji tedy nějakým pěkným bytovým doplňkem.

Prohlédnout bytové doplňky

Zabaleno s láskou – pro ještě krásnější překvapení

Dávno pryč jsou dny dětství, kdy jsme se svůj dárek pro maminku snažili zabalit lepkavými prsty do pestrého balicího papíru. Ano, tenkrát z něj byla určitě nadšená. Přesto dnes raději prezentujeme své dárky s trochu větší obratností. Neboť pěkně zabalený dárek a přání – to nejsou jen dekorace. Ukazují – stejně jako dárek samotný – že si obdarovávané osoby ceníme.

Buďte při balení kreativní

Pěkný obal může radost z toho, co se ukrývá uvnitř, ještě zvětšit. Zejména u klasických nebo praktických dárků můžete tímto způsobem navodit individuální tón. Namísto pestrobarevného dárkového papíru můžete například zvolit hnědý balicí papír. Prázdná plocha nabízí spoustu možností: můžete papír olepit lepicí páskou nebo papírovou krajkou na dort. Nebo můžete z novin, zbytků barevného balicího papíru nebo z nějaké staré mapy vystříhat různé motivy, jako srdce, listy nebo svíčky.

Vytvořte osobní přáníčko

Jakou radost měla kdysi maminka z básničky, kterou jsme vymysleli a napsali na přáníčko velkými, ještě neobratnými písmeny. Dnes často jen připojíme svůj podpis na předtištěná blahopřání – a přitom existuje tolik možností, jak vytvořit osobní přání. Jak na to nejjednodušší? Vezměte nějakou pěknou fotografii, například starou fotografii, na které jste Vy a Vaše maminka, a nalepte ji na složený kousek barevného papíru. Když si vybavíte vyfotografovanou situaci, určitě Vás rychle napadne i vhodný text.

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro děti

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro babičku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro dědečka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro ženy

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro muže

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Halenkové tričko
  • Halenkové tričko
  • Halenkové tričko
Z příjemně měkké směsi bavlny a modalu
399
279
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Šála
Měkoučký materiál
399
349
Náhled
  • Halenka
Přední strana s tkanou vsadkou – zadní strana a rukávy z měkce splývavé směsi vlákna Lenzing Viscose® a elastanu
449
229
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Prsten s kamínky Swarovski®
Zdoben kamínky Ultra Fine Rocks od Swarovski® a kamínky Swarovski®
399
349
Náhled
  • Halenka
Přední strana s tkanou vsadkou – zadní strana a rukávy z měkce splývavé směsi vlákna Lenzing Viscose® a elastanu
449
349
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Halenka s vázací mašlí
Materiál single jersey z jemně splývavého vlákna Lenzing Viscose®
399
Náhled
1