Schließen
darky pro babicku

Nápady na dárky pro babičku

Babička bývá obvykle nejdůležitější osobou v našem životě. Rodičům, kteří chodí do práce, často hlídá děti, a tak hodně napomáhá při jejich výchově. Není divu, že mezi dětmi a prarodiči vzniká velmi úzký vztah a že děti chtějí babičce na Vánoce nebo při jiné příležitosti udělat opravdu velkou radost. Pro všechny, kteří právě hledají vhodný vánoční dárek pro nejmilovanější babičku na světě, jsme připravili několik zajímavých tipů a podnětů.

Klasické dárky pro babičku

Výběr vhodného dárku pro babičku byste neměli uspěchat. Zamyslete se společně s Vaším partnerem a s Vašimi dětmi nad tím, co by babičce mohlo udělat radost. Pokud ale přece jen spěcháte a potřebujete rychle vymyslet nějaký dárek, nabízíme Vám několik nápadů na klasické dárky, kterými určitě nic nezkazíte.
Šperky

Šperky

Šperk – to je nejkrásnější symbol, kterým lze dát najevo, že si někoho obzvlášť vážíme. Proto je šperk ideálním dárkem pro babičku," vysvětluje Eva Scheinerová, produktová specialistka ze společnosti Tchibo. "Šperky a doplňky z ušlechtilých materiálů, jako je zlato, kůže a zirkony, jsou tou pravou volbou pro tak důležitou osobu, jakou je babička."

Prohlédnout šperky
Vlastnoručně vyrobené dárky

Vlastnoručně vyrobené dárky

Pokud jste kreativní typ a baví Vás ruční práce nebo kutění, můžete se pokusit vyrobit dárek sami. Co například koláž ze společných fotografií nebo vlastnoručně ušitá taška? Mlsné jazýčky zase určitě potěší vlastnoručně upečené výrobky, jako jsou cupcaky, cukroví na špejli neboli cake-pops či vlastnoručně vyrobené pralinky. A vůbec nezáleží na tom, k jaké příležitosti je dostanou.

Prohlédnout psací a modelářské potřeby

Čtyři tipy na dárek pro babičku

Mezi dárky, kterými můžeme babičce udělat obzvláštní radost, asi nebudou žádné spotřební věci – babička obvykle dobře ví, co potřebuje a ráda používá. Nejcennějším dárkem pro babičku je většinou čas, který může strávit společně se svými vnoučaty. A největší radost přinesou právě dárky, z nichž se budete těšit Vy i babička. Připravili jsme pro Vás čtyři nápady na dárky – doufáme, že mezi nimi najdete vhodný dárek i pro Vaši babičku.

1. Společný zážitek

Nemá Vaše babička žádná materiální přání? Nebo si taková přání plní sama? Pak jí pravděpodobně uděláte největší radost, pokud naplánujete nějakou pěknou událost, kterou budete moci prožít společně. Chodí Vaše babička ráda do divadla, do opery nebo by se ráda podívala do ZOO? Vyberte nějakou skvělou událost podle babiččiných zálib.

2. Nostalgické vzpomínání

Pokud Vaše babička ráda vzpomíná na minulost, můžete jí darovat vhodný dárek – malý výlet časem. K tomu výborně poslouží například sbírka DVD s jejími oblíbenými filmovými hvězdami z dávno zašlých dob nebo pěkná sbírka fotografií. Při společném prohlížení bude mít Vaše babička určitě co vyprávět.

3. Rodinný portrét

Velkou radost určitě Vaší babičce udělá také profesionálně provedený rodinný portrét. Přemluvte rodinu ke společné návštěvě fotografa a obstarejte nějaký pěkný rámeček pro výslednou společnou fotku. Alternativně můžete vytvořit fotokoláž.

4. Audio detektivky apod.

Má Vaše babička ráda napínavé detektivky nebo romantické zamilované příběhy? Pak by dobrá audio kniha mohla být správným dárkem, který jí udělá opravdu radost. Na rozdíl od obyčejné knihy můžete audio knihu poslouchat společně, v příjemné atmosféře.

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro maminku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro děti

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro dědečka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro ženy

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro muže

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
k dispozici malé množství kusů
  • Šála
Měkoučký materiál
399
349
Náhled
  • Domácí overal
Široký ležérní střih
899
749
Náhled
  • Dekorační koule, 3 ks
Ze skla v ušlechtilém tvrzeném matně zlatém vzhledu
249
219
Náhled
  • Pohodlný overal
Ležérní střih
899
499
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
1 ...