Svačinové boxy pro děti – správná svačinka vždy po ruce.

Ať už do školky, do školy nebo na příští výlet do bazénu: Svačinové boxy pro děti jsou udržitelnou a robustní alternativou k hliníkové fólii a spol. Tak můžete snadno dát svým dětem domácí svačinku, čerstvé ovoce a zeleninu nebo sladké pochoutky na cestu. Díky nejrůznějším tvarům, velikostem a designům najdete u Tchibo přesně ten pravý svačinový box pro každou příležitost. Objevte je hned!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Láhev na pití, modrá
249
Dózy na svačinu, 3 ks, déšť
199
  • Sada dětských kelímků
199
149
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 149 Kč
-25 %
Sada dětských kelímků
199
149
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 149 Kč
Lahev na pití s krokodýlím potiskem
249
zbývá pár kusů
Dózy na svačinu, 3 ks, safari
249
zbývá pár kusů

Dětský svačinový box se vyplatí

Zejména u malých dětí je důležité věnovat pozornost jejich stravě: Je třeba se vyvarovat příliš velkého množství cukru, místo toho se zaměřit na zdravé ovoce a zeleninu, čerstvě uvařená jídla a chutné drobnosti. Pokud připravujete snídani svým dětem sami, víte přesně, co v ní je. I na školním výletě, při delší cestě vlakem nebo dlouhé procházce má smysl, aby si děti s sebou vzaly svačinový box se zdravým občerstvením.
Zabalte do svačinového boxu pro vaše dítě na delší cesty vlakem nebo na školní výlet zdravé svačiny.

Svačinové boxy pro děti: jak najít správnou velikost

Box by měl být co nejmenší, aby se lahodný náklad neprotřásl a dobře se vešel do školních brašen nebo dětských batohů. Sety svačinových boxů lze obvykle také dále rozdělit pomocí přihrádek, aby se třeba nesmíchalo jablko s chlebem s máslem. Jestli je box kulatý nebo hranatý, je jen věc vkusu. Objednejte si svačinový box pro vaše dítě online u Tchibo a profitujte z vysoce kvalitních boxů z plastu bez BPA.
Vhodný svačinový box pro vaše dítě.

Kov nebo plast – jaký materiál je vhodný na svačinový box?

Plast je extrémně odolný, snadno se udržuje a díky své nízké hmotnosti je vhodný zejména pro děti. Pokud kladete důraz na pestrý design vhodný pro děti, zaručeně zde najdete ten správný box. Svačinové boxy z nerezové oceli jsou oproti tomu o něco citlivější, ale mnohem ekologičtější a mají delší životnost. Zavírají se většinou praktickou přezkou. Právě online najdete ale i zde celou řadu různých tvarů s pěknými potisky.

Jak vylepšit dětský svačinový box

Obvykle stojí za to koupit i láhev na pití ve stejném designu, jako je svačinový box. Obzvláště hezké jsou sady, ve kterých jsou láhev a box barevně sladěny. Láskyplně vytvořené etikety se jménem také zajistí, že si vaše dítě donese domů vždycky ten správný svačinový box. Ať už barevně potištěné samolepky nebo dokonce vlastnoručně vyražený štítek – vaší fantazii se meze nekladou. Náš tip: Dbejte na to, aby byly etikety odolné vůči vodě.

Dětské svačinové boxy: praktické a ekologické!

V Tchibo dbáme nejen na kvalitní zboží, ale pomocí našeho projektu GUT GEMACHT usilujeme i o ekologickou výrobu nejrůznějších produktů. Také naše svačinové boxy jsou symbolem ekologie – koneckonců je lze používat opakovaně.
Láhev na pití sladěná se svačinovým boxem.