Schließen
darky pro zeny

Nápady na dárky pro ženy

Až už partnerka, maminka, dcera, babička, kolegyně nebo nejlepší přítelkyně: výběr dárků pro ženy je skutečně velký. Avšak najít ten správný dárek může být náročný úkol. Takový dárek by totiž měl na tváři obdarovávané osoby vykouzlit úsměv, a navíc by měl ukázat, že nám na dané osobě záleží a že je pro nás důležitá. Abyste se před Vánocemi a jinými svátečními příležitostmi, jako jsou narozeniny, sv. Valentýn nebo Velikonoce, nemuseli trápit hledáním dárků na poslední chvíli, vyplatí se zamyslet se nad dárky včas. Pro všechny, kteří hledají vhodný vánoční dárek, jsme připravili několik tipů a podnětů.

Evergreeny: Od klasických dárků až po kreativní dárky

Wellness a kosmetika

Wellness a kosmetika

Spousta žen miluje wellness a péči. Která žena by se nenechala ráda hýčkat? Velmi oblíbené jsou například kvalitní přísady do koupele nebo koupelové oleje, protože vysloveně lákají ke strávení pohodového wellness dne naplněného relaxací. Kosmetické výrobky jsou často velmi drahé, a proto je vhodným dárkem, který určitě udělá radost, například poukaz na sérii kosmetických ošetření.

Prohlédnout Wellness
Elegantní šperky

Elegantní šperky

Šperky jsou, pokud jde o dárky pro ženy, skutečnou klasikou. Od ušlechtilých šperků z drahých kovů až po stylovou bižuterii: určitě najdete něco, co by se obdarovávané ženě líbilo. Kromě šperků jsou pěkným nápadem na dárek také elegantní doplňky, jako jsou šály, šátky a kabelky, případně v chladném ročním období také rukavice a pěkné čepice, např. z kašmíru.

Prohlédnout Šperky
Vlastnoruční výroba

Vlastnoruční výroba

Pokud jste kreativní typ a baví Vás ruční práce nebo kutění, můžete se pokusit vyrobit dárek sami. Co například koláž ze společných fotografií nebo vlastnoručně ušitá taška? Mlsné jazýčky zase potěší vlastnoručně upečené výrobky, jako jsou cupcaky, cukroví na špejli neboli cake-pops či vlastnoručně vyrobené pralinky. A vůbec nezáleží na tom, k jaké příležitosti je dostanou.

Prohlédnout Tipy na šití a kutění

Čtyři tipy na dárky, které Vás nebudou stát moc

Vánoční dárky nemusí být vždycky drahé. Zvláště pro ženy je často důležitější, aby byl dárek od srdce a ony měly pocit, že se člověk nad dárkem skutečně zamyslel. Přinášíme Vám několik nápadů na dárky, které Vás nebudou stát mnoho, ale které určitě rozzáří oči obdarované ženy.

1. Pozvánka na příjemný nedělní brunch

Sdílená radost je dvojitá radost. Proto je vždy dobrým nápadem darování společně stráveného času. Můžete obdarovanou osobu pozvat například na příjemný nedělní brunch k sobě domů. Pro tento účel můžete použít vlastnoručně psanou pozvánku, kterou zcela nemoderně pošlete poštou.

2. Kuchařská kniha s osobními recepty

Vaříte rádi a máte výborné recepty? Pak můžete obdarovanou osobu překvapit vlastnoručně sestavenou kuchařkou obsahující Vaše nejlepší recepty. Takovou kuchařskou knihu můžete vyrobit s pomocí papíru, tužky, nůžek a lepidla zcela ručně, nebo ji můžete vyrobit na PC, případně s využitím fotoknihy.

3. Voucher na společnou návštěvu kina

Návštěva kina – počítáme-li vstupenky, popkorn, nápoj atd. – je dnes o dost dražší, než tomu bývalo dříve. Proto Vaši manželku, přítelkyni, maminku či babičku určitě potěší voucher na film podle její volby. Tomuto dárku můžete dodat individuální ráz, když voucher vyrobíte sami, například v podobě filmové klapky.

4. Vlastnoručně ušité pouzdro na smartphone

Mobilní telefon nebo smartphone má dnes asi každý. A všichni jej u sebe nosí prakticky nepřetržitě. Vlastnoručně ušitá taštička či pouzdro je proto velmi milým a současně praktickým dárkem. Na Internetu rychle najdete vhodný návod. Nebo si to můžete napoprvé usnadnit a koupit si šicí sadu, která již bude vše potřebné obsahovat.

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro maminku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro děti

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro babičku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro dědečka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro muže

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1 ...