Tchibo Barista Cold Brew

Autentická ledová káva
 
 
 

Více času,
více chuti

Jelikož víme, že na to nejlepší se vyplatí si počkat, dopřáli jsme kávovým zrnkům čas. Tchibo Barista Cold Brew nabízí unikátní kombinaci v tradičních bubnech pomalu pražených kávových zrn Arabica a autentického, pomalého procesu macerace. Díky tomu nemusíte snižovat své vysoké nároky na kávu a užít si požitek z kávy jako od baristy i kdekoliv mimo domov.
  1. Pro uplatnění TchiboCard výhody v podobě zvýhodněné ceny je třeba se přihlásit do Vašeho online TchiboCard účtu.

Co vlastně znamená káva Cold Brew?

Kávová specialita Tchibo Barista Cold Brew se od běžné ledové kávy liší speciálním způsobem přípravy. Ten spočívá v tom, že světle pražená a udržitelně pěstovaná zrnka 100% kávy Arabica necháme 14 hodin macerovat, tedy louhovat ve studené vodě. Káva tak nikdy nepřijde do styku s horkou vodou a díky tomu má jemnou, svěží chuť s nižší hořkostí a aciditou.


Delikátní zážitek bez kompromisů

Tato káva je tak lahodná, že jsme pro vás namíchali hned tři druhy– trendy slaný karamel a hořkou čokoládu, oboje s mlékem od horských farmářů. A také lískový oříšek s ovesným mlékem, jako skvělou veganskou alternativu. Všechny se navíc skládají z přírodních ingrediencí a jsou balené v ekologicky šetrném obalu.

SHAKE, SHAKE, SHAKE –
NAŠE RECEPTY NA KOKTEJLY S COLD BREW

Naše káva Cold Brew je osvěžujícím společníkem nejen přes den, ale můžete si ji báječně vychutnávat i večer jako součást koktejlů podle našich receptů. Užijte si zábavné míchání!
Hazel Harmony
Přísady na 2 koktejly:
  • 2 balení Tchibo Cold Brew ovesný nápoj s lískovým oříškem
  • 16 cl likéru Amarula
  • 4 cl likéru Galliano Vanille
  • kostky ledu
Příprava:
  1. Skleničky dejte na 2 hodiny do mrazničky.
  2. Do shakeru dejte kostky ledu, přilijte k nim Cold Brew, likér Amarula a Galliano Vanille a silně protřepejte.
  3. Skleničky vyjměte z mrazničky, naplňte je trochou ledu, přilijte hotový koktejl a servírujte ledově vychlazené.