darky pro deti

Nápady na dárky pro děti

Dárky jsou pro nejmenší členy rodiny vždycky něčím zcela mimořádným. A proto si všichni rodiče, prarodiče a přátelé lámou hlavu s tím, jak by mohli udělat radost svým dcerkám a synkům, neteřím a synovcům, kmotřenkám a kmotřencům. Abyste pro své děti vymysleli vhodný dárek na narozeniny, Vánoce či Velikonoce a nemuseli jej shánět na poslední chvíli, připravili jsme pro Vás několik užitečných tipů.

Pro rozzářené oči dětí

Hračky pro malé děti

Hračky pro malé děti

Skutečnou klasikou pro děti jsou odjakživa plyšáci. Chcete-li pro své dítě najít toho správného plyšáka, měli byste se jednoduše řídit podle toho, jaké je oblíbené zvíře Vašeho nejmenšího. Kromě toho jsou skvělými dárky pro děti panenky, závodní auta a autodráhy nebo napínavé stolní hry. Dobrým nápadem je také tradiční obchod ze dřeva a dětská kuchyňka, kterými můžete své děti obdarovat.

Prohlédnout hračky

Moderní dárky pro větší děti

Technika, počítač a video hry: Pro starší děti, které už jsou na klasické hračky příliš velké, je vhodným dárkem také technika, například moderní sluchátka k přehrávači MP3 nebo – pro teenagery – veselé příslušenství k mobilnímu telefonu. Avšak mějte na mysli, že video hry a podobné dárky by měly být v souladu s věkem dítěte. Dbejte na údaje o věku a v případě potřeby si nechte poradit od odborníka.

Nápady na kreativní dárky

V neposlední řadě se nabízí možnost darovat dětem psací potřeby a pomůcky na ruční práce. Pestré třpytivé fixy nebo voskovky, vzorované dekorační lepicí pásky nebo barevný papír jsou praktické, ale každopádně zábavné dárky.

Čtyři tipy na dárky pro naše nejmenší

Poznat, co by si dítě nejvíc přálo, nebývá vždycky právě lehký úkol. Obzvlášť přání malých dětí mívají život jepičí a vytoužená hračka může už za pár dní ležet zapomenutá ve skříni. Aby se Vám to při výběru dárku nestalo, máme pro Vás čtyři tipy, kterými můžete své děti nadchnout.

1. Vlastnoručně vyrobené obrázkové příběhy

Ať už medvídek, huňatý pejsek nebo růžový poník – malé děti milují své plyšáky a hrozně rády si je berou všude s sebou. Proč je tedy nevyužít k vytvoření celého příběhu? Vyfoťte plyšáka v různých situacích – například v posteli při mazlení nebo jak vykukuje z batohu dítěte. Pak už stačí jen sestavit jednoduchý příběh, který společně s fotkami zvěčníte ve fotoknize. Můžete se spolehnout, že dítě na Váš vánoční dárek jen tak rychle nezapomene.

2. Dětské oblečení

Oblečení je v první řadě smysluplný dárek, neboť děti stále rostou, a proto neustále potřebují něco nového na sebe. Každý, kdo chce dítěti udělat radost novými kalhotami nebo pulovrem, by měl dbát na to, aby oblečení odpovídalo věku dítěte. Malé děti se rychle nadchnou pro oblečení s oblíbenými zvířátky nebo s jinými oblíbenými motivy. Naopak starší děti přikládají často větší význam tomu, aby člověk rozpoznal jejich osobní vkus a bral jej vážně.

3. Knihy nebo audio hry přiměřené věku

Spousta dětí každého věku miluje napínavé nebo veselé příběhy – ať už v knižní formě nebo v podobě audio her. Už ty nejmenší děti rády před spaním poslouchají pohádky na dobrou noc, zatímco děti školního věku se zase rády ponoří do fantazijních světů – čtených či předčítaných – nebo si rády listují v populárně naučných knihách a hledají oblíbené téma.

4. Vstupenky do zábavního parku apod.

Pěkným nápadem na dárek, který Vaše dítě zaručeně potěší, jsou vstupenky - například do zábavního parku, do ZOO nebo do vodního parku. Nebo, pokud se Vaše dítě zajímá o nějaký konkrétní sport, by s Vámi možná rádo navštívilo příští zápas svého oblíbeného týmu...

Více nápadů na dárky

Nápady na dárky pro maminku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro tatínka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro babičku

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro dědečka

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítelkyni

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro přítele

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro ženy

Prohlédnout nyní

Nápady na dárky pro muže

Prohlédnout nyní

Ještě víc dárkových tipů od Tchibo

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-37 %
IQ skládací kostka
399
249
Házení kroužků na cíl
349
Hračka jojo s LED efektem
199
-28 %
Kelímky do vody a na pískoviště, 6 ks
279
199
-16 %
Zpívající sob
179
149
Dřevěná hra Čtyři v řadě
349
-44 %
Zahradní XL šipky s nafukovacím terčem
1 790
999
-27 %
Žába pro štěstí, vydávající zvuky
179
129
zbývá pár kusů
Kapesní drak
229
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Zpívající plyšák, Sob
179
149
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Švihadlo
199
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Akvarelové pastelky
199
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-33 %
Hrající hračka Obláček
299
199
zbývá pár kusů
Sada hracích kuliček, se sáčkem
399
-16 %
Prasátko pro štěstí, vydávající zvuky
179
149
-15 %
Hřeben na pískoviště
199
169
-34 %
Hrací stan Prodavač limonád
1 690
1 099
zbývá pár kusů
-20 %
Gumy na gumování, 4 ks
149
119
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Projektor hvězdné oblohy s LED
1 190
zbývá pár kusů
-16 %
Zpívající vánoční stromeček
179
149
-37 %
Chrastítko Pebble Veselý nanuk
349
219
1