Schließen
RARITNÍ KÁVA

Vážení milovníci raritních káv,

naše nová raritní káva pochází z oblasti nedaleko archeologického parku San Agustín, majestátní památky UNESCO.

Kaffeeplantage im Anbaugebiet Huila, Kolumbien
Přesněji řečeno, pochází z malé obce Pitalito na jihu regionu Huila. Věděli jste, že Pitalito je považováno za nejlepší oblast pro pěstování speciální kolumbijské kávy? A proto je naše raritní káva opravdu jedinečná.
Úrodná půda a teplé, vlhké klima přilehlého pohoří Andy – to jsou ideální podmínky, kterých si místní malopěstitelé nesmírně váží. A výsledek je znát a promítá se zejména do úžasné chuti kávy.
Kleinbauern-Familie auf einer Kaffeeplantage
Aufbereitung der Kaffeebohnen
Ručně sbírané kávové plody Pitalito Colombia se zpracovávají s láskou a následně procházejí šetrným pražením. Díky tomu se káva pyšní naprosto mimořádnou chutí.

„Slunečné pozdravy z Jižní Ameriky!"
Váš Markus Meusburger

Odborník na kávu Tchibo
 
Bohužel vyprodáno
  • Rarita Pitalito Colombia: 500 g, celá kávová zrna
Harmonicky kořeněná káva Premium s broskvovými tóny
Intenzita:46
279
Kč/kg 558

Naše limitované edice

Pocházejí z plantáží, kde nejlepší pěstitelé kávy ručně sklízejí kávové plody, mají nádherně různorodé chutě a jsou k dostání pouze do vyprodání zásob: to jsou naše raritní kávy pro ruční přípravu kávy a Grand Classé pro váš kávovar Cafissimo! Každá edice našich prémiových káv pochází z udržitelné produkce a podporuje – jak dokazují aktuální loga – ekologické a sociální projekty v regionu, kde se daná káva pěstuje.
Weltkarte, die den Kaffeegürtel abbildetNení káva jako káva

Každá edice nabízí jedinečný zážitek z kávy a zrcadlí nádhernou různorodost aromat a chutí kávy: od ovocné chuti přes chuť kořenitou, oříškovou, čokoládovou až po sladkou a květinovou. Informaci o chuti dané raritní kávy a Grand Classé zjistíte jednoduše: každé balení je náročně zpracováno a nese barvu konkrétního chuťového profilu. Červené balení například symbolizuje obzvlášť ovocnou chuť.

Přehled našich dosavadních raritních káv

Každým rokem můžete očekávat – podle kalendáře sklizně – až sedm edic raritních káv a Grand Classé. Na Velikonoce a Vánoce se přitom můžete těšit na dvě edice s limitovanou dárkovou dózou zdobenou motivem zvířete typického pro místo původu kávy – skutečně sběratelský předmět! Díky tomu si můžete nejen vychutnat skvělou raritní kávu, ale můžete ji navíc i stylově uchovávat.