Raritní káva č. 2
Puyango Ecuador

Prémiová káva z Ekvádoru
Jste připraveni na expedici do neznáma? Tak mne následujte do pěstitelské oblasti mimo vyšlapané stezky. Do země, která vyrábí velmi málo kávy, takže je to opravdová rarita. Vzhůru do hornatých oblastí Ekvádoru!
Markus Meusburger Nákupčí specialit z týmu Tchibo
 
 

Raritní káva č. 2 je tu!

Objevte novou prémiovou kávu Puyango Ecuador z Ekvádoru s chutí hřebíčku, hrušky, skořice a medu. Je k dostání také jako Cafissimo Grand Classé s jemnými tóny červeného pepře. Jen do vyprodání zásob!

Milí objevitelé kávy,

jste připraveni na expedici do neznáma?

Následujte mne do pěstitelské oblasti mimo vyšlapané stezky. Do země, kde se vyrábí velmi málo kávy, je to tedy opravdová rarita. Vzhůru do hornatých oblastí Ekvádoru!

Na jihu země se nachází region Puyango s provinčním městem Loja, které bývá také označováno jako kolébka různých druhů umění. I umění pěstování kávy se zde s velkou oddaností předává z generace na generaci.

Město Loja poskytuje ideální klimatické podmínky, neboť toto místo patří k nejteplejším regionům vysokohorských oblastí And s téměř tropickými teplotami. Také mnoho pestrých kolibříků se zde očividně cítí dobře.

Mimochodem toto město bylo založeno španělskými kolonizátory jako základna na cestě ke hledání legendárního zlatého města El Dorado. Vydejme se tedy na cestu: na cestu hledání vůní, které dělají tuto ojedinělou kávu takovou, jaká je.

I nás překvapuje její proměnlivost: Zatímco v kávě připravené ručně rozeznáváme chutě hřebíčku, hrušky, skořice a medu, jsou v kávě připravené v kapslovém kávovaru Cafissimo cítit jemné tóny červeného pepře.

Jsem napnutý, co v ní ucítíte Vy!

Raritní káva č. 2
Puyango Ecuador

  • PŮVOD: Region Loja, Ekvádor
  • NADMOŘSKÁ VÝŠKA PĚSTOVÁNÍ: 1 500 až 1 800 m
  • KLIMA: Tropické
  • ODRŮDY: Caturra, Typica, Bourbon
  • ZPRACOVÁNÍ: Praná káva a usušená na slunci
  • CHUŤ
    Raritní káva: hřebíček, hruška, skořice a med
    Cafissimo Grand Classé: jemné tóny červeného pepře
Radost při ochutnávání a požitek z kávy
Markus Meusburger Nákupčí specialit z týmu Tchibo

Exkluzivní aromata: díky naší prémiové kávě

Vydejte se na zcela jedinečnou cestu kolem světa plnou požitků a objevte exkluzivní původ kávy. Ať už si ji připravíte ručně, nebo jako Grand Classé pomocí svého kávovaru Cafissimo, můžete zažít rozmanitost původní kávy v rámci pásma, kde se káva pěstuje na vybraných plantážích, ručně se sklízí a s láskou zpracovává. A proto je nesrovnatelná, co se týče chuti.

Každá edice naší prémiové kávy pochází z udržitelného pěstování a podporuje pomocí příslušné pečeti ekologické a sociální projekty v regionu pěstování.

Jedinečná káva symbolizuje jedinečnou chuť

Od ovocné a kořeněné chuti přes ořechovou a čokoládovou až po sladkou a květinovou: každá edice Vám nabízí zcela zvláštní svět vůní. Díky designu v barvě příslušného chuťového směru a díky veselým barvám chuťové rozmanitosti kávy (kolo chuťové rozmanitosti) na obalech můžete příslušná aromata prémiové kávy rozpoznat na první pohled.

Souhra vlivů životního prostředí, jako je například kvalita půdy, nadmořská výška pěstování a klima, jakož i mechanické prvky, jako je sklizeň, zpracování a pražení, dávají vzniknout mimořádným vůním naší prémiové kávy.

Ty nejlepší požitky, které na Vás udělají dojem.
A to dokonce i vícekrát do roka

Každý rok se můžete těšit až na šest raritních káv, a to podle kalendáře sklizní: některé z nich Vám nabízíme také jako Cafissimo Grand Classé. V době Velikonoc a Vánoc můžete kromě toho očekávat něco zcela výjimečného: různé druhy prémiových káv toho nejlepšího původu v exkluzivních dózách na kávu, jejichž zvláštní design ukazuje vždy na původ kávy.

Dózy na kávu nejen že skvěle vypadají v kuchyni a dají se také sbírat, ale slouží jako dobré místo pro uchování kávy, aby si udržela své aroma.
 
 
 
 
 
 
K tomu Vám doporučujeme
Ruční filtr, mlýnek na kávu a další
Pro optimální přípravu našich rarit Vám doporučujeme náš keramický ruční filtr od firmy HARIO včetně vhodného papírového filtru. Jako perfektní doplněk poslouží elektrický mlýnek na kávu a elektrická konvice s tenkou hubicí ve tvaru labutího krku pro individuální nastavení teploty. Skvělý požitek z kávy slibuje také příprava kávy Grand Classé v kapslovém kávovaru Cafissimo.