Zavazadla: Kufr na kolečkách, který nemusíte nosit

Bolestivé ruce a namožené svaly jsou minulostí: s kufrem jednoduše táhnete zavazadla za sebou. Zdánlivě nekonečné chodby na letišti nebo vlakovém nádraží už nejsou hrůzou a vy dorazíte do cílové destinace uvolněnější. Existují kufry na kolečkách pro každý typ cesty: od malých, lehkých textilních modelů pro jednodenní pracovní cestu až po plnohodnotné kufry s pevnou skořepinou pro rodinnou dovolenou. Ušetřete si tedy práci s přepravou zavazadel a pořiďte si kufr na kolečkách!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Jejda, bohužel jsme pro Vás nenašli nic vhodného.
Ale tady pro Vás možná něco bude:

Malé příruční zavazadlo: Kufr na služební a krátké cesty

Pokud jste na služební cestě na jeden nebo dva dny, potřebujete malé zavazadlo, které si můžete vzít na palubu. Ušetříte si tak čekání u pásu se zavazadly po přistání a budete mít v letadle po ruce svůj mobilní počítač a dokumenty. Příruční kufr obvykle není větší než 55 x 40 x 25 cm a splňuje tak normu pro příruční zavazadla, která platí pro většinu leteckých společností. Standardní výbavou je polstrovaná přihrádka na notebook, oddělovač souborů a přihrádka na oděv s napínacím pásem. Funkční a seriózní design má také vozík s palubním kufrem.

Měkké nebo tvrdé: z těchto materiálů jsou vyrobeny kufry na kolečkách

Stejně jako ostatní zavazadla jsou i kufry k dispozici v měkkém nebo tvrdém provedení. Vnější plášť je vyroben z tehkého plastu nebo hliníku. Tyto materiály jsou velmi odolné a vodotěsné. Textilní modely z polyesteru nebo nylonu jsou o něco méně odolné proti nárazu, ale jsou více flexibilní. Díky roztažitelnosti můžete v případě potřeby zvětšit objem, například pro uložení několika suvenýrů na zpáteční cestu. Když už jsme u objemu: Potřebujete střídavě malá a velká zavazadla? Pak je levným řešením sada kufrů se třemi kufry různých velikostí.

Kolik by mělo být koleček?

Jednoduchý kufr má klasicky dvě kolečka: vytáhnete teleskopickou rukojeť, kufr nakloníte a zavazadlo za Vámi táhnete. Existují však i modely se čtyřmi kolečky otočnými o 360 stupňů. Výhodou je, že kufr můžete také tlačit, takže se s ním lépe manévruje, což je v úzkých uličkách úleva. Je jedno, zda si vyberete dvoukolečkový kufr nebo kufr se čtyřmi kolečky: V každém případě hledejte kolečka s hladkým chodem, která jsou tichá a pohodlně se ovládají.

Design: Od důstojné černé po barevné dětské kufry

Pokud jde o vzhled, můžete si vybrat mezi tlumenými barvami, jako je černá, bordó červená nebo antracitová, které jsou zajímavé zejména pro obchodní cestující. Pokud chcete, aby kufr upoutal pozornost, vyberte si kufr v sytých odstínech červené, zelené nebo žluté barvy, které při výdeji zavazadel okamžitě upoutají pozornost. To platí i pro modely s nenápadnými nebo hravými vzory. Malý kufr pro děti zdobí kreslené postavičky nebo jiné motivy, a tak je odpovědnost za vlastní zavazadla pro děti přijatelná.