Háčky na dveře – snadné rozšíření šatní skříně

Pokud Vaše skříň v ložnici již praská, nebo použité oblečení vždy všude leží, háčky na dveře jsou skvělá věc. Mohou být rychle připevněny bez vrtání a zajisti pořádek ve všech místnostech. S otevřenými dveřmi zmizí zavěšené předměty z dohledu. Tak byt vypadá uklizeně, když přijdou návštěvy. Háčky na dveře nepotřebují podlahovou plochu, jako u věšáku, němého sluhy nebo komody. Proto je prostorově úspornou alternativou k nábytku.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Háčky na dveře, 4 ks, modré a bílé
149
zbývá pár kusů
Háčky na dveře, 4 ks
149
zbývá pár kusů
Bohužel vyprodáno
Háčky na dveře, 4 ks, bílé
149
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
Háčky na dveře ve tvaru mušle, 2 ks
199
Bohužel vyprodáno

Takto lze využít chytré pomocníky při objednávce

Pokud na vnější stranu připevníte háčky na dveře, můžete na ně velmi dobře zavěsit objemné bundy nebo kabáty. Modely s otočnými rameny jsou dobrým řešením pro úzké chodby, kde není prostor pro šatní skříň. Takové dveřní háčky jsou také ideální jako alternativa stojanu na oblečení v ložnici. Ručníky nebo župany můžete zavěsit na proužky s pevnými knoflíky nebo na jednotlivé háčky na dveře v koupelně. Jsou pohodlné, pokud není dostatek věšáků na ručníky a nechcete vrtat do dlaždic. Vnitřní dveřní háčky lze připevnit na dvířka skříněk a uložit tak klobouky a šály nebo utěrky v kuchyni.

Vyberte dobře háčky na dveře

Ať už chcete připevnit háčky na dveře dovnitř nebo ven, model podle Vašeho výběru by měl odpovídat tloušťce dveří. Pokud je příliš úzká, háčky chrastí pokaždé, když se zavřou a otevřou nebo dokonce spadnou. Háčky, které jsou příliš široké, zabraňují úplnému zavření dveří. Takže položte metr nebo pravítko na horní část dveří a zaznamenejte si hloubku záhybu a celkovou tloušťku dveří. Ta je relevantní pro modely, které jsou připevněny k vnější straně dveří. Hloubka ohybu dveří je rozhodujícím měřítkem pro vnitřní háčky na dveře.

Tvar a barva pro Váš životní styl

Háčky na dveře jsou k dispozici v široké škále provedení, od jednoduchých plastových modelů až po ušlechtilé pochromované varianty z nerezové oceli. K dispozici jsou krátké knoflíky a dlouhé háčky na dveře. Také jsou vtipné motivové háčky pro dětský pokoj, které připomínají postavičky nebo zvířata, například jelení parohy. Háčky na dveře v bílé nebo černé barvě je velmi neutrální a harmonizuje s téměř všemi styly vybavení, zatímco chladně puristický vzhled nerezové oceli dobře zapadá do moderního prostředí. Dřevo je materiálem pro přírodně-rustikální styl.

Tato fakta jsou stále důležitá

Ujistěte se, že jsou na styčné ploše háčků použity silikonové brzdičky: zabraňují chrastění háčků na dveřích a chrání jejich povrch. To je důležitý bod, zejména u prosklených dveří. Při výběru také zvažte, zda jsou v blízkosti nějaké objekty, a pokud ano, které. Jinak byste mohli při věšení kabátu například blízkou vázu nechtěně shodit z komody. U otočných háčků by měl být vepředu také dostatečný manévrovací prostor.