×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Čas na nové nápady

Je něco krásnějšího než šálek Vaší oblíbené kávy po ránu nebo okamžik, kdy si zkoušíte své nové oblíbené tričko? Tyhle výjimečné chvilky v životě jsou to, co nám leží na srdci – dnes stejně jako zítra. Proto pro nás hraje trvalá udržitelnost tak důležitou roli. Protože pouze pokud už dnes budeme ve výrobě šetřit zdroje a chránit životní prostředí, budeme moct takové momenty zažívat i v budoucnu. V nadcházejících týdnech Vám ukážeme, čeho jsme v Tchibo na naší cestě za 100% udržitelnému podnikání doposud dosáhli.

#6: Green Fashion

Nosíme zelenou: V naší kolekci "Pure Collection" se snoubí aktuální design a stylové trendy s revolučně udržitelnými materiály. Recyklovaný polyester, bavlna ECO-LOGIC nebo recyklovaná vlna – používáním textilií vyrobených trvale udržitelným způsobem šetříme vodou, omezujeme produkci skleníkových plynů a chráníme klima a životní prostředí. Jsme si absolutně jisti: Kdo nosí tohle oblečení, určuje budoucí trendy - ve všech ohledech.

Co je to bavlna ECO-LOGIC?
Už několik let podporujeme projekt ECO-LOGIC, který se zaměřuje na podporu ekologické produkce bavlny. V rámci speciálních školení se indičtí pěstitelé bavlny dozvídají, jak zvyšovat své výnosy a zároveň díky trvale udržitelnému pěstování bavlny chránit životní prostředí. Objevte naše výrobky s bavlnou ECO-LOGIC!
Používáme, neplýtváme
Při výrobě mnoha produktů z naší aktuální kolekce jsme recyklovali cenné suroviny a podařilo se nám tak významně snížit spotřebu vody a objem neobnovitelných surovin, např. ropy. Syntetická vlákna byla vyráběna ze starých textilií v inovativním recyklačním procesu, což přispělo nejen k ochraně životního prostředí a klimatu, ale pomohlo to také redukovat množství odpadu. A to při zachování vynikající kvality, kterou vždy garantujeme našimi vysokými standardy. Objevte naše výrobky z recyklovaných materiálů!
Pro naši kolekci "Pure Collection" bylo zrecyklováno 4,7 tuny starého textilu a ušetřili jsme více než 680 000 litrů ropy.
 
k dispozici malé množství kusů
  • Džínová halenka
Čistá bavlna příjemná k pokožce
549
449
Náhled
    
k dispozici malé množství kusů
 
k dispozici malé množství kusů
   
k dispozici malé množství kusů