Čas na nové nápady

Je něco krásnějšího než šálek Vaší oblíbené kávy po ránu nebo okamžik, kdy si zkoušíte své nové oblíbené tričko? Tyhle výjimečné chvilky v životě jsou to, co nám leží na srdci – dnes stejně jako zítra. Proto pro nás hraje trvalá udržitelnost tak důležitou roli. Protože pouze pokud už dnes budeme ve výrobě šetřit zdroje a chránit životní prostředí, budeme moct takové momenty zažívat i v budoucnu. V nadcházejících týdnech Vám ukážeme, čeho jsme v Tchibo na naší cestě za 100% udržitelnému podnikání doposud dosáhli.

#6: Green Fashion

Nosíme zelenou: V naší kolekci "Pure Collection" se snoubí aktuální design a stylové trendy s revolučně udržitelnými materiály. Recyklovaný polyester, bavlna ECO-LOGIC nebo recyklovaná vlna – používáním textilií vyrobených trvale udržitelným způsobem šetříme vodou, omezujeme produkci skleníkových plynů a chráníme klima a životní prostředí. Jsme si absolutně jisti: Kdo nosí tohle oblečení, určuje budoucí trendy - ve všech ohledech.

Co je to bavlna ECO-LOGIC?
Už několik let podporujeme projekt ECO-LOGIC, který se zaměřuje na podporu ekologické produkce bavlny. V rámci speciálních školení se indičtí pěstitelé bavlny dozvídají, jak zvyšovat své výnosy a zároveň díky trvale udržitelnému pěstování bavlny chránit životní prostředí. Objevte naše výrobky s bavlnou ECO-LOGIC!
Používáme, neplýtváme
Při výrobě mnoha produktů z naší aktuální kolekce jsme recyklovali cenné suroviny a podařilo se nám tak významně snížit spotřebu vody a objem neobnovitelných surovin, např. ropy. Syntetická vlákna byla vyráběna ze starých textilií v inovativním recyklačním procesu, což přispělo nejen k ochraně životního prostředí a klimatu, ale pomohlo to také redukovat množství odpadu. A to při zachování vynikající kvality, kterou vždy garantujeme našimi vysokými standardy. Objevte naše výrobky z recyklovaných materiálů!
Pro naši kolekci "Pure Collection" bylo zrecyklováno 4,7 tuny starého textilu a ušetřili jsme více než 680 000 litrů ropy.
 
Bohužel vyprodáno
  • Džínová halenka
Čistá bavlna příjemná k pokožce
599
499
 
zbývá pár kusů
 
Bohužel vyprodáno
 
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
  • Legíny
279
229
 
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno