Vítejte ve světě TchiboCard

Sbírejte Věrnostní zrnka a užívejte si řadu výhod.

NOVÉ – Věrnostní zrnka můžete získat i u našich partnerů

Za spotřební zboží Tchibo zakoupené v hypermarketech Globus a obchodech COOP můžete nyní získat odměnu na Vaši TchiboCard. Stejně jako kdybyste nakupovali v našich obchodech či na e-shopu. Skenujte účtenky v Tchibo mobilní aplikaci a přičteme Vám Věrnostní zrnka. Nevztahuje se na kávu a nápoje Tchibo.

Více informací zde

Každá 11. káva jde na náš účet!

Aktivujte si svoji Kávenku a sbírejte ve svém TchiboCard online účtu digitální razítka za každý čerstvě připravený nápoj, který si zakoupíte v kávovém baru Tchibo. Za 10 nasbíraných razítek od nás dostanete Váš oblíbený šálek kávy zdarma!

Stačí se přihlásit a aktivovat svou Kávenku.

Esperto výhoda s TchiboCard

Koupí jednho z plnoautomatických kávovarů Esperto s TchiboCard získáte za nákup jakékoliv zrnkové kávy Tchibo nebo kávového příslušenství vždy 5násobný počet zrnek. Platí v e-shopu a kamenných obchodech. Tento benefit se aktivuje následující den po převzetí kávovaru Esperto.

Ke kávovarům Esperto

Výhodné nákupy s TchiboCard

Každý týden vybíráme několik výrobků, které si pořídíte za lepší ceny. Nabídka platí po celou dobu prodeje.*

 
 
 
  • Utěrky na nádobí, 3 ks
279
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*229 Kč
  • Odkapávač na nádobí
299
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*249 Kč
  • Skládací deka na žehlení
299
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*249 Kč
 
 
 
  • Měkké legíny
549
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*449 Kč
  • Tregíny
699
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*599 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  1. Pro uplatnění slevy je nutné přihlášení k TchiboCard účtu.

TchiboCard Vás potěší hned několikrát

Doprava a dobírka zdarma

Doprava & dobírka
zdarma

Doprava a dobírka jsou pro členy věrnostního klubu zdarma. Pro uplatnění se přihlaste do svého TchiboCard online účtu a přepravní náklady a poplatek za platbu při doručení na dobírku Vám nebudou účtované.

Začít s nákupem
Sbírejte a uplatňujte Věrnostní zrnka na vše

Sbírejte a uplatňujte Zrnka na vše

Za každou 1 korunu Vašeho nákupu v obchodě nebo na tchibo.cz dostanete 1 Věrnostní zrnko. Za 50 Věrnostních zrnek získáte slevu 1 Kč. Zrnky platíte jako s penězi za cokoliv z naší nabídky. (Nevztahuje se na dárkovou kartu). Je jen na Vás, kolik Zrnek při placení využijete – jak v obchodě, tak v našem e-shopu.

Začít s nákupem

5x víc Zrnek
s Tchibo Esperto

Koupí jednho z plnoautomatických kávovarů Esperto s TchiboCard získáte za nákup jakékoliv zrnkové kávy Tchibo nebo kávového příslušenství vždy 5násobný počet Zrnek.


Více informací

Oblíbená káva
zdarma

Pouze s TchiboCard získáte za každý čerstvě připravovaný nápoj zakoupený v kávovém baru Tchibo jedno razítko. Po nasbíraní 10 razítek od nás dostanete Váš oblíbený šálek kávy dle vlastního výběru zdarma.

Aktivovat Kávenku
Dny kávy

Dny
kávy

Každý sudý kalendářní týden si v pátek až neděli užívejte DNY KÁVY v kamenných obchodech a v e-shopu. Ke dvěma balením zrnkové, mleté nebo instantní kávy získáte jedno balení zdarma.

Více informací
Cafissimo víkend

Cafissimo
víkend

Každý lichý kalendářní týden si v pátek až neděli v e-shopu a kamenných obchodech užívejte CAFISSIMO VÍKEND. Ke čtyřem balením kapslí Vám dáme jedno balení zdarma.

Více informací
TchiboCard cena

TchiboCard
cena


Nakupujte s Vaší kartou vybrané spotřební zboží a kávu za zvýhodněné ceny. Týden co týden si vybírejte nové výrobky za atraktivních podmínek.

Více informací

Ještě nemáte TchiboCard?

Zaregistrujte se zdarma zde

Máte další otázky?

Kde zjistím aktuální stav mých Věrnostních zrnek? Jak mohu svá Věrnostní zrnka uplatnit? Všechny důležité informace najdete zde.
Více o TchiboCard

Nic nezmeškáte

Díky Newsletteru budete vždy informováni o aktuálních kolekcích, novinkách a žádná sleva Vám neunikne. Po úspěšném přihlášení k Newsletteru získáváte uvítací slevu 10 %.
Přihlásit se k Newsletteru