×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Zrcadlová skříňka se 3 dvířky

Zrcadlová skříňka se 3 dvířky

Tato závěsná skříňka se 3 dvířky nabízí velkou zrcadlovou plochu a spoustu úložného prostoru na kosmetiku a jiné koupelnové potřeby. Za každými dvířky se nacházejí čtyři variabilní skleněné vkládací police na nosných prvcích. Jsou hygienické, dobře se čistí a díky řadě předem připravených dírek lze jejich výšku individuálně nastavit. Navíc jsou zabezpečeny proti vyklouznutí. Všechny skleněné části jsou zkosené a broušené. Malá dvířka lze otevřít na doraz, což umožňuje pozorování v zrcadle ze všech stran. Odolný koupelnový nábytek VYROBENO V NĚMECKU Díky plastovým hranám je skříňka obzvlášť odolná proti nárazům a jiným vlivům, takže svému majiteli poslouží velmi dlouho. Závěsný mechanismus je nastavitelný do výšky. Dvířka jsou opatřena závěsy bez zajištění a zůstanou otevřena v požadované pozici. Spodní, lehce předsazená přední část umožňuje sáhnout dozadu bez otisků prstů na zrcadle.
2 490 Kč
2 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.