×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Zrcadlová skříňka s držákem ručníků »Vario-Look«

Zrcadlová skříňka s držákem ručníků »Vario-Look«

Jedna skříň – spousta možností! Zrcadlová skříňka má dvoje dvířka, z toho jedny se zrcadlem a jedny s otvíráním pomocí stisknutí určeného bodu, jednu otevřenou přihrádku, jeden držák na ručníky a jeden postranní háček. Díky tomu neslouží tento kus nábytku pouze k odkládání ručníků, fénu a jiných koupelnových potřeb, ale poslouží také jako koupelnové zrcadlo. Za dvířky se zrcadlem se nachází vkládací police, kterou lze nastavit do tří výšek. Odolný koupelnový nábytek Korpus a vložka koupelnové skříňky jsou vyrobeny z dřevotřísky s povrchovou úpravou melaminovou pryskyřicí a matným povrchem. Držák na ručníky a nohy jsou vyrobeny z lakovaného masivního bukového dřeva. Díky plastovým hranám se skříňka vyznačuje obzvláštní odolností proti opotřebení a nárazům a dlouhou životností. Dvířka jsou opatřena závěsy se zaklapávacím mechanismem, který umožňuje pravé i levé otvírání, a tlumením pro šetrné zavírání. Vyměnitelná vložka pro šedý nebo světle šedý dekor Otevřená přihrádka je opatřena vyměnitelnou vložkou. Vždy podle potřeby lze při montáži zvolit šedou nebo světle šedou vložku. Tak lze zcela individuálně, podle nálady, zvolit barevné akcenty v koupelně.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje