Schließen

Zodpovědně vyrobené prádlo

Denní a noční prádlo pro celou rodinu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Komfortně s proužky

Noční prádlo na léto

Hurá, proužky!

Pruhované prádlo pro celou rodinu

V proužkovaných pyžamech a spol. se přece spí a řádí nejlépe! Jemné linky i výrazné blokové pruhy ve výrazných barvách přece vyzařují spoustu dobré nálady a lehkosti. Každý den se tak promění v „lazy Sunday“ s lenošením bez konce.

Čas na relax

Pohodlné oblečení

Vsaďte na barvy

Denní prádlo ve svěžích barvách

Jak vybrat podprsenku

Aby dokonale padla

Podprsenka s kosticemi

75–85B, 80–90C

 • Bez vyztužených košíčků vykouzlí přirozený dekolt
 • Dvouvrstvé, neprůsvitné košíčky

Zmenšující podprsenka

85D–95D, 85E–100E

 • Speciální střih
 • Opticky zmenší poprsí až o jednu velikost košíčku

Podprsenka s kosticemi

75–85B, 80–90C

 • Bez vyztužených košíčků vykouzlí přirozený dekolt
 • Dvouvrstvé, neprůsvitné košíčky

Podprsenka pod tričko

75–80A, 75–85B, 80–85C

 • Lehké bezešvé košíčky jemně tvarují
 • Ideální pod vršky úzkého střihu

Podprsenka

XS 32/34–L 44/46

 • Sportovní vzhled s elastickou gumou pod prsy

Podprsenka push-up

75–80A, 75–85B

 • Ideální pod vršky a tílka s hlubokým výstřihem

Podprsenka s materiálem Spacer

80–95D, 85–95E

 • S jemnou krajkou po stranách
 • Košíčky s kosticemi poskytují optimální oporu

Podprsenka s měkkými košíčky

75–80A, 75–85B, 75–80C

 • Jemně tvaruje bez kostic
 • Lehce vatované košíčky
Překřížené velikosti

Překřížené velikosti

Pokud si zvolíte podprsenku, která je ve vaší velikosti vyprodaná, mohou být řešením překřížené velikosti. To znamená, že volíte větší obvod pod prsy a menší velikost košíčků – nebo obráceně. Tak třeba pro velikost 80B jsou překříženými velikostmi 85A a 75C.

Pohodlné prádlo

Denní prádlo ve větších velikostech

Pohodlné základní modely

Podprsenky a kalhotky pro každý den

Cool potisky a pěkné barvy

Prádlo pro holky a kluky

 
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
 • Pyžamo s legínami
349
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*249 Kč

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
 
  
  
 
k dispozici malé množství kusů
 • Noční košile
Čistá bavlna příjemná na tělo
149
Náhled
 
    
  
 
 
 

Noční prádlo pro dobrý pocit

Krátká pyžama a pohodlné oblečení pro muže

Hrdinové všedního dne

Pohodlné denní prádlo pro muže

Jak vybrat nátělník

Pro každý styl

Žerzejový nátělník

M/5 – XXL/8

 • Perfektně sedí
 • Maximální komfort

Nátělník z jemně žebrovaného materiálu

S/4 – XXL/8

 • Optimálně padne díky elastické jemně žebrované pletenině

Nátělník

S/4 – XXL/8

 • Perfektně sedí
 • S výstřihem do V

Nátělník z jemně žebrovaného materiálu

S/4 – XXL/8

 • Optimálně padne díky elastické jemně žebrované pletenině

V perfektní společnosti

Doplňky na kosmetiku a šperky

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.