Schließen

Zodpovědné oblečení budoucnosti

Udržitelná móda pro nejmenší

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Pro dobrý pocit

Dívčí móda s biobavlnou

Roztomilé oblíbené prádlo

Spodní prádlo a pyžama pro dívky

Pro skvělý pocit

Udržitelné oblečení pro chlapce

Bio? Jde to ještě lépe:

Produkty s certifikací GOTS obsahují – podobně jako produkty s logem Bio – bavlnu z ekologické produkce. Navíc se však v rámci celého výrobního řetězce dbá na dodržování ekologických a sociálních kritérií. A k tomu patří i to, že se oblečení vyrábí bez nebezpečných chemikálií a jiných kritických přísad.

Úžasné pohodlí

Denní a noční prádlo pro chlapce

Biobavlna toho zvládne víc:

Pěstování biobavlny chrání přírodu, je šetrné k půdě, snižuje spotřebu vody, a tím přispívá k tomu, abychom se mohli zabývat zemědělstvím i v budoucnosti. To není důležité jen pro nás, ale zejména pro naše děti – pro příští generaci.

Udržitelné oblečení pro nejmenší

Body, trička, kalhoty a kabátky

Jak může jedno body přispět k úsporám vody:

Při pěstování biobavlny se používají výhradně přírodní hnojiva a prostředky na ochranu rostlin před škůdci. To umožňuje zachovat úrodnost půdy, chrání zdraví lidí a přispívá k úsporám vody – v přepočtu je to 257 litrů vody na jedno dětské tričko. Ostatně 100 % bavlny používané pro naše oblečení pro miminka a malé děti pochází z ekologicky šetrné produkce.

Vše pro nejmenší

Vybavení pro miminka

Inovace z cukrové třtiny

Kelímky na hraní ve vodě i v písku slibují velkou zábavu a skrývají řadu výhod inovativního, trvale udržitelného: Braskem’s I’m greenTM Polyethylen se získává z cukrové třtiny. Výroba tohoto plastu se proto obejde bez fosilních surovin, jako je ropa, a dá se recyklovat.
 

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.