×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Zmrzlinovač

Zmrzlinovač

Podává se zmrzlina! Tento zmrzlinovač nenechá žádná přání nesplněna. Točená zmrzlina, sorbet nebo kopečková zmrzlina – to vše lze rychle a snadno připravit. Fantazii se přitom žádné meze nekladou: lahodné ovoce, aromatické koření nebo sirup či likéry – záleží jen na tom, nač máte právě chuť. Snadná manipulace Zmrzlinovač je vybaven vyjímatelnou mrazicí kovovou nádobou s povrchovou úpravou, která zajišťuje dvojitou izolaci pro optimální výsledek chlazení. Míchací rameno s funkcí dvojitého míchání rovnoměrně promíchává suroviny. Díky dávkovači lze zmrzlinu dávkovat přímo ze zmrzlinovače. Tento kuchyňský pomocník je vybaven protiskluzovými nožkami a dá se kompletně rozložit a jednoduše vyčistit – vnější misku, stojan, víko, přídržný kroužek, míchací rameno a porcovač je možné mýt v myčce nádobí.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.