Schließen
Žerzejové šaty s potiskem

Žerzejové šaty s potiskem

Potisk s motivem zvířecí srsti je v současné době in a celoplošný potisk těchto žerzejových šatů ve vzhledu leopardí kůže v jakékoli úpravě nebo kombinaci je tak módním sdělením. V neposlední řadě nesmějí tyto šaty chybět ve Vašem šatníku už kvůli svým tříčtvrtečním rukávům. Střih obepínající tělo Neobyčejně atraktivně působí náročný střih s důmyslným řasením v oblasti pasu, který obepíná tělo. Díky délce po kolena a standardnímu střihu šaty dokonale sedí. Univerzální Díky měkce splývavé směsi viskózy a elastanu se tyto šaty na rozdíl od večerních velmi pohodlně nosí také přes den na nákupy po městě nebo do kanceláře. Barva: Celoplošný potisk
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty