×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Žehlička na vlasy Philips »Care & Control«

Žehlička na vlasy Philips »Care & Control«

Třikrát více péče o vlasy Žehlička na vlasy Philips »Care & Control« hýčká vlasy a nabízí možnost stylingu. Díky iontové funkci, hedvábně hladkým keramickým plochám a digitálnímu nastavení teploty máte možnost věnovat svým vlasům třikrát více péče. Praktický přístroj dosahuje během pouhých 30 sekund teploty 100 °C, takže je připraven k použití obratem ruky. Funkční detaily Iontová funkce pro uhlazující efekt a perfektní lesk Keramický povrch silky smooth pro optimální klouzání a zdravé vlasy Digitální nastavení teploty do 230 °C S funkcí termoguard pro optimální teplotu LED displej s indikací teploty S funkcí regenerace při nízké teplotě Zaoblené plochy pro tvarování vln a loken


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.