×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Žebřík na rostliny

Žebřík na rostliny

Květiny a jiné rostliny na nejmenším prostoru: Tento žebřík na rostliny lze buď opřít o stěnu, nebo umístit volně díky sadě stojanů. V každém případě nabízí díky čtyřem vyjímatelným truhlíkům pro obvyklé truhlíky nebo květináče hodně místa pro kreativní zahradničení – ideální také pro pěstování bylinek. Truhlíky mají otevřené dno, které zabraňuje hromadění vody, a žebřík na rostliny je také odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Není ovšem jen ozdobný, ale také multifunkční: Bez truhlíků jej lze použít jako dekoraci nebo pro odkládání.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.