×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Zásuvkové adaptéry Powerline 500

Zásuvkové adaptéry Powerline 500

Jednoduché a stabilní propojení počítačů a zábavní elektroniky v domácí síti. Ideální např. k připojení PC k internetu, k propojení dvou PC v domě či bytě nebo Video on Demand a streaming v HD kvalitě přes televizi. Propojení PC a internetové připojení prostřednictvím domácích elektrických rozvodů. Možnost přidávat neomezené množství dalších sad. Připojení k internetu možné jen prostřednictvím funkčního routeru. Včetně návodu k obsluze.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.