×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Zásuvková kostka

Zásuvková kostka

Zajistí dobrou dostupnost zásuvek S touto zásuvkovou kostkou se zásuvky posunou k Vám tak, abyste na ně dobře dosáhli! Pomocí lepicí pásky se dá přilepit třeba na psací stůl, pod stůl nebo na stěnu, případně se dá i přišroubovat. Díky tomu, že jsou zásuvky umístěny proti sobě, zástrčky a kabely si vzájemně nepřekážejí. Kostka poskytuje tři zásuvky a je vybavena dětskou pojistkou. Díky USB rozhraní může kostka sloužit i k nabíjení tabletů a smartphonů.
349 Kč
349
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.