×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Zahřívač rukou »Powerbanka«

Zahřívač rukou »Powerbanka«

Pro chladné měsíce je tato powerbanka perfektní výbavou. Dokážete s ní totiž nabít všechny běžné smartphony a přístroje, které lze nabíjet přes microUSB. Na výstupním portu s 5 V a 2,1 A má powerbanka kapacitu 4.000 mAh: to je dostatek energie až pro dvě nabití baterie. Nejedná se ale jen o zdroj energie, která se hodí na nabití smartphonu. Stejně dobře poslouží také jako zahřívač, který pomůže Vašim studeným prstům odolávat klesajícím teplotám. Nahřeje se během 30 vteřin a udržuje konstantní povrchovou teplotu na jednom ze dvou teplotních stupňů. Na stupni 1 se přístroj nahřeje zhruba na 45 °C a udržuje tuto teplotu až po dobu 500 minut. Při provozu na stupni 2 hřeje až 300 minut dokonce na cca 55 °C. Kontrolka s LED přitom stále informuje o teplotě a kapacita je signalizována kontrolkou s modrými LED, abyste věděli, kdy je třeba přístroj nabít. Navíc má přístroj extra vstupní microUSB port se standardními 2 A.
399 Kč
399
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty