×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Zahradní židle s vysokým opěradlem

1 790
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Maximální komfort díky opěradlu nastavitelnému do pěti poloh
  • Z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%
  • Robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům

Zahradní židle s vysokým opěradlem

Obj. číslo 58329
Tato židle poskytuje díky vysokému opěradlu nastavitelnému do pěti poloh maximální pohodlí. Je vyrobena z kvalitního předolejovaného akátového dřeva FSC® 100%, má kování z pozinkovaného kovu a je robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům. A když ji zrovna nepotřebujete, dá se složit a zabírá minimum místa.

Barva:

Přírodní

Materiál:

Akátové dřevo FSC® 100%
Kování pozinkovaný kov

Rozměry:

Rozměry (š x v x h) cca 56 x 74,5–107,5 x 71 cm
Sedací plocha cca 46,5 x 45,5 cm
Výška sedací plochy cca 39,5 cm
Výška opěradla cca 73,5 cm

Upozornění:

Výrobek se dodává sestavený
Bez polštáře
Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní barva a individuální struktura dělá z každého výrobku skutečný unikát.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Obj. číslo:

58329

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo