×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Zahradní židle s vysokým opěradlem
Bohužel vyprodáno

Zahradní židle s vysokým opěradlem

1 790 Kč vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Maximální komfort díky opěradlu nastavitelnému do šesti poloh
  • Z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%
  • Předolejovaná – robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům

Zahradní židle s vysokým opěradlem

Obj. číslo: 58329

Nejkrásnější místo v zahradě. V této židli s vysokým opěradlem si po práci nádherně odpočinete. Díky opěradlu nastavitelnému do šesti poloh je židle neobyčejně pohodlná. A když ji zrovna nepotřebujete, za deště nebo během zimy, dá se složit a zabírá minimum místa.

Zahradní nábytek z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%

Tato pohodlná zahradní židle je vyrobena z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%. Dřevo je předolejované a díky tomu je velmi robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům.

Materiál:

Kvalitní akátové dřevo FSC® 100%
Kování z pozinkovaného kovu

Rozměry:

Rozměry (š x v x h) cca 56 x 74,5–107,5 x 71 cm
Sedací plocha cca 46,5 x 45,5 cm
Výška sedací plochy cca 42 cm
Výška opěradla cca 70 cm

Upozornění:

Výrobek se dodává sestavený

Akátové dřevo

Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní barva a individuální struktura dělá z každého výrobku skutečný unikát.

FSC® dřevo

Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

58329

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo