×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Zahradní lavice s truhlíky

Zahradní lavička s truhlíky

Příjemné posezení v zeleni. Tato malá lavička je obklopena dvěma truhlíky a slouží tak jako zelená nebo kvetoucí odpočinková oáza pro jednu až dvě osoby. Zahradní nábytek odolný vůči povětrnostním vlivům Lavička a truhlíky jsou vyrobené z masivního smrkového dřeva, které je vodoodpudivou impregnací chráněno vůči povětrnostním vlivům a zůstává tak déle krásné. Truhlíky s perforovanou fólií – voda se nehromadí Aby rostlinky nestály ve vodě! Oba truhlíky jsou vyložené perforovanou fólií a mají dno s mírným sklonem. Díky tomu může voda ze zálivky dobře odtékat a voda se nehromadí.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.