×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Vysoký záhon

Vysoký záhon

V tomto vysokém záhonu s odnímatelným skleníkovým nástavcem naleznou mladé rostlinky již od začátku ideální prostředí pro svůj růst – a poté nabízí truhlík bez nástavce místo pro další růst. Růst v chráněném záhoně Nástavec s nastavitelným průhledným víkem zajistí optimální přísun slunečního světla a lze jej zavřít na dva háčky. Dva skládací závěsy drží víko v otevřeném stavu nahoře, aby bylo možné v truhlíku nerušeně pracovat. Dno má mírný sklon, aby mohla přebytečná voda ze zálivky odtéct a zabránilo se hromadění vody. Vysoký záhon je vyroben z impregnovaného masivního smrkového dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům, plastové nožky lze nastavit do výšky.
3 490 Kč
3 490
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 9/2018  Zahrada & balkon

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.