Schließen
Výrobky
Vysoká skříňka »Vario-Look«

Vysoká skříňka »Vario-Look«

Spousta prostoru na výšku Tato vysoká koupelnová skříňka se díky modernímu, úzkému designu hodí nejen k nejrůznějším stylům zařízení, ale navíc je ideálním kusem nábytku do malých koupelen. Oboje dřívka se snadno otvírají a zavírají stisknutím určeného bodu. Díky vkládacím policím, které lze nastavit do tří výšek, lze výšku přihrádek přizpůsobit vždy podle potřeby. Otevřená přihrádka uprostřed nabízí prostor například na ručníky nebo na nějaký dekorativní prvek. Odolný koupelnový nábytek Korpus a vložka koupelnové skříňky jsou vyrobeny z dřevotřísky s povrchovou úpravou melaminovou pryskyřicí a matným povrchem, nohy jsou z pochromovaného kovu. Díky plastovým hranám se skříňka vyznačuje obzvláštní odolností proti opotřebení a nárazům a dlouhou životností. Dvířka se zaklapávacími závěsy jsou opatřena tlumením pro šetrné zavírání. Vyměnitelné vložky pro šedý nebo světle šedý dekor K otevřené přihrádce jsou k dispozici dvě vyměnitelné vložky. Vždy podle potřeby lze při montáži zvolit šedou nebo světle šedou vložku. A navíc lze po montáži vložky kdykoli vyměnit. Tak lze zcela individuálně, podle nálady, zvolit barevné akcenty v koupelně.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.