Schließen
Vysoká skříňka do koupelny

Vysoká skříňka do koupelny

Dodatečný úložný prostor v koupelně Pořádek a vše po ruce: za obojími dvířky jsou dvě variabilní vkládací police, které nabízejí místo na kosmetiku a jiné koupelnové potřeby. Dvířka bez úchytů se lehce otvírají a zavírají stisknutím určitého bodu. Otevřená odkládací plocha, která se nachází uprostřed, je ideálním místem na ručníky. Montáž dvířek usnadňují závěsy se zaklapávacím systémem. Vysoká koupelnová skříňka v moderním designu Tato skříňka s tenkým korpusem (pouze 7 mm), s přední stranou ve vzhledu dřeva s letokruhy a s nožkami z chromovaného kovu vnese do každé koupelny moderní akcent. Připevněná na zeď nebo stojící na zemi? Nábytek z této série lze podle libosti připevnit na zeď nebo jej postavit na 4 nožky z chromovaného kovu.
3 490 Kč
3 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Vysoká koupelnová skříňka

Z naší koupelnové série Vario s otočnou vložkou: stačí otočit a vybrat si mezi dubovým a šedým dekorem
3 490 Kč Quickshop

Vysoká koupelnová skříň

Dvířka ošetřena matným, jadeitově zeleným lakem a opatřena úpravou proti otiskům prstů – po manipulaci nezůstávají viditelné otisky
5 990 Kč 2 990 Kč Quickshop

Vysoká koupelnová skříň

Dvířka ošetřena matným, hnědým lakem a opatřena úpravou proti otiskům prstů – po manipulaci nezůstávají viditelné otisky
5 990 Kč 3 990 Kč Quickshop