S TchiboCard máte volnou ruku!
Již od 3. května 2018

Vítejte v novém světě TchiboCard!
Uplatňujte od května Věrnostní zrnka na cokoliv a užívejte si nové výhody.

Sbírejte a uplatňujte Věrnostní zrnka na vše

Za každou 1 korunu Vašeho nákupu v obchodě nebo na tchibo.cz dostanete 1 Věrnostní zrnko. Za 50 Věrnostních zrnek získáte slevu 1 Kč. Zrnky platíte jako s penězi za cokoliv z naší nabídky. Je jen na Vás, kolik Zrnek při placení využijete – jak v obchodě, tak v našem e-shopu.*

TchiboCard cena

Nakupujte s Vaší kartou vybrané spotřební zboží a kávu za zvýhodněné ceny. Týden co týden si vybírejte nové výrobky za atraktivních podmínek.

Zrnka navíc za vybrané produkty

V pravidelných akcích můžete získat dvojnásobná nebo bonusová Zrnka. Sbírejte Zrnka a vyberte si další cenová zvýhodnění podle svého. Navíc, každý týden vybíráme několik výrobků, které si pořídíte za lepší ceny. Nabídka platí po celou dobu prodeje.

Dny kávy

Každý 1. a 3. pátek a sobotu v měsíci si nenechte ujít DNY KÁVY v kamenných obchodech a v e-shopu. Ke dvěma balením zrnkové kávy získáte jedno balení zdarma.

Cafissimo víkend

Každý poslední víkend v měsíci si v e-shopu a kamenných obchodech užívejte CAFISSIMO VÍKEND. Ke čtyřem balením kapslí Vám dáme jedno balení zdarma.

Nabídky a akce s Newsletterem

V Newsletteru budete informovaní o nových nabídkách a akcích, navíc pro zákazníky TchiboCard připravujeme akce s bonusovými Zrnky.

Počet dosud nasbíraných Zrnek přepočteme tak, aby jejich korunová hodnota zůstala zachována a mohla být uplatňována podle nových pravidel.

Seznamte se s podmínkami účasti zde.

* Slevu lze uplatnit ve všech obchodech Tchibo a na tchibo.cz od minimální hranice 50 Věrnostních zrnek. Neplatí pro partnerské akce a dárkové karty. Vyplacení hodnoty Zrnek v hotovosti není možné.