×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Připraveni na perfektní workout

Vybavení na fitness a jógu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Buďme fit!

Oblečení a sportovní náčiní na fitness trénink

  
  
  
   
 
k dispozici malé množství kusů
 
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
  • Balanční desky, 2 ks
399
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*349 Kč

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
 
Efektivní trénink

Tenhle donut vám udělá dobře

S touhle fitness podložkou ve tvaru donutu můžete cíleně a efektivně posilovat celou řadu svalových skupin. Stabilizační cvičení navíc posiluje celé tělo. A jeden praktický detail: donut dostanete i s plakátem s návodem na cvičení.

S jógou k nové síle

Funkční oblečení a doplňky na jógu

 
Udržitelně dobré

Spoléháme na biobavlnu!

Bavlna pro naše sportovní oblečení pochází z ekologického zemědělství. Díky tomu šetříme vodu, zachováváme kvalitu půdy a chráníme lidské zdraví i životní prostředí. Mimochodem, biobalvnu obsahuje už více než 85 % našich textilií.
 
Jděte na to chytře

Pro silné svaly

Tento kruh na pilates klade při stlačování odpor, a tím posiluje různé skupiny svalů – na pažích, břiše, nohou nebo zádech.

Najděte svůj vnitřní klid

Komfortní oblečení pro meditaci a odpočinek

Cool down

Pohodlné modely a praktické pomůcky

 
Zachumlejte se

Bunda mnoha tváří

Tato oboustranná bunda s vámi absolvuje trénink v nízkých teplotách, ale bude vám skvělým společníkem i v následující odpočinkové fázi. Jedna strana je vyrobena z prodyšného mikrofleecu, druhá z měkoučkého plyše.

Pro nová maxima

Sportovní móda a fitness oblečení pro muže

  
   
 
  • Sportovní kalhoty
Jsou prodyšné, dobře odvádějí vlhkost a rychle schnou
499
Náhled
 
  • Sportovní bunda
Je prodyšná, dobře odvádí vlhkost a rychle schne díky úpravě DryActive Plus
699
599
Náhled
 
  • 3/4 sportovní kalhoty
Jsou prodyšné, dobře odvádějí vlhkost a rychle schnou díky úpravě DryActive Plus
399
Náhled
 
  • Sportovní kalhoty
Jsou prodyšné, dobře odvádějí vlhkost a rychle schnou
399
Náhled
 
 

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.