Schließen

Na výlet autem

Vše pro pohodlnou cestu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Šťastnou cestu!

Chytré nápady na cesty autem

Zábava na palubě

Přenosné audio- a videosystémy na cesty

Přestávka na piknik!

Chladicí tašky a úložná řešení

Hurá do přírody

Funkční móda a lehké outdoorové oblečení pro ženy

Na toulky přírodou

Funkční móda a outdoorové oblečení pro muže

Zábava na dohled!

Outdoorové oblečení pro holky a kluky

Perfektní výbava do přírody

Batohy a outdoorové doplňky

Když nikdo není doma...

Zabezpečovací technika pro dům a byt

 
Bohužel vyprodáno
  • Bezpečnostní klika zajištěná alarmem
Nenápadný alarm integrovaný v okenní klice
799
 

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.