Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-16 %
Brýle na líčení
299
249
 
K dostání v těchto variantách:
 
Přívěsky na zip, 6 ks
229
-13 %
Pomůcka na zapínání zipů
229
199
Teleskopické zrcátko
199
Ponožky pro diabetiky, 2 páry
149
 
K dostání v těchto variantách:
 
-20 %
Dětské tetování
149
119
-20 %
Kosmetická taštička 2 v 1
249
199
-20 %
Ultrazvukový inhalátor
1 490
1 190
Sportovní kompresní podkolenky
179
 
K dostání v těchto variantách:
 
Ťapky se stélkou, 1 pár
149
 
K dostání v těchto variantách:
 
Podložka na čištění a masáž nohou
299
Pohodlné sandály
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
Kosmetická taštička s potiskem
199
-25 %
Epilátor Silk’n® Jewel LUXX 250 000
3 990
2 990
-21 %
Sada pro péči o rty Scrub and Colour
229
179
Náhradní brýle na čtení s nástavcem proti slunci
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
-23 %
Hedvábná maska na spaní
299
229
Chladivé obklady na oči
129
Mikrovlákenné kosmetické ručníky, 3 ks
179
Patní klíny, 1 pár
129
-16 %
Epilátor
599
499
Odličovací tampony, 10 ks
349
Elektrický zastřihovač na tělo a obličej
449
Žínky na mytí, 2 ks
149
-11 %
Vysoušeč vlasů
899
799
-25 %
Kosmetické zrcátko s LED
399
299
-22 %
Vonný difuzér s wellness osvětlením
899
699
Růženínový masážní kámen
399
Sada kosmetických štětečků s taštičkou
299
1 ...

Zábava a volný čas: Pro legraci a rozptýlení

Práce je hotová a vy máte konečně trochu času pro sebe. Teď je ta správná chvíle na sport, procházku v přírodě nebo na dobrou knihu v pohodlí domova. Nebo na prohlédnutí si naší široké nabídky zboží pro zábavu a volný čas!

Proč jsou zábava a volný čas tak důležité?

Když se každý den točíte v kruhu mezí prací, domácností, rodinou a přáteli, potřebujete někdy čas sami na sebe. Během těchto chvil nabíráte energii pro své tělo i duši.

Volný čas jako osobní prostor

Ve volném čase můžete konečně prožívat své osobní zájmy tak, jak si sami představujete. Naštěstí je dnes ohromné množství aktivit, ze kterých můžete vybírat. Objevte s Tchibo množství inspirací a nápadů v sekci Zábava a volný čas a najděte si to, co vám sedne.

Volný čas jako cesta k vyrovnané osobnosti

Možná budete překvapeni tím, jak moc vám může ve volném čase pomoci záliba, která je v jasném protikladu k vaší vlastní osobnosti. Tak totiž objevujete zcela nové stránky své osobnosti. Pokud je někdo například v každodenním náporu pracovních a rodinných povinností a musí hodně komunikovat, může ve svém volném čase znovu získat vnitřní klid tak, že si složí puzzle nebo vytvoří vlastní mandalu.

Takto svůj volný čas využijete nejlépe

Realizace vlastních koníčků je zábava – motivace k nám přichází sama od sebe, nebo ne? Jenže na konci náročného dne nám může motivace přece jen chybět. Proto si předem stanovte přesný čas v týdnu, ve kterém se budete své vášni věnovat. Přidanou hodnotou může být také setkání se stejně smýšlejícími lidmi: V takové společnosti se lépe odreagujete a můžete si vyměňovat postřehy o svých pokrocích.

Nebo prostě nedělejte nic

Výraz „nicnedělání“ neznamená jen špatný životní styl. Nicnedělání také slouží k regeneraci. Obzvláště po hodně náročném dni byste se ve svém volném čase neměli vystavovat dalšímu tlaku. Stresu se zbavíte například tím, že si zajdete na wellness, masáž nebo nějaký beauty program.

Čelit svým výzvám

Pokud máte pocit, že chcete víc, hledejte ve svém životě a volném čase nové výzvy: Kutilství, malování nebo ruční práce, při tom všem vytváříte vlastníma rukama výsledek, na který si můžete sáhnout. Naučit se hrát na hudební nástroj nebo mluvit cizím jazykem může být také velkou výzvou a může vám pomoci při navazování nových kontaktů.

Objevte naše příslušenství v sekci zábava a volný čas

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli volnočasovou aktivitu, jsme zde pro vás, abychom vás podpořili při její realizaci. Z tohoto důvodu jsme vytvořili opravdu širokou nabídku výrobků zaměřených na volný čas. Projděte si následující kategorie a zkuste se nechat inspirovat:

Multimédia

Pro domácí odreagování a zábavu na cestách máme široký sortiment, který zažene každou nudu. Vyzkoušejte naše napínavé krimi audioknihy. Nebo si pořiďte moderní příslušenství k fotoaparátu a fotografujte jako profesionál. Pohlédněte si náš sortiment v sekci Multimédia a objevte nové DVD disky, sluchátka a mnoho dalšího!

Hračky

Koníčky nejsou jen pro dospělé. I malé děti mají nadšení pro vlastní oblíbené aktivity. A hraní má mezi těmito aktivitami přední místo. Pohádkové hrady, houpací koně, plyšová zvířátka a mnoho dalšího – najděte kouzelnou hračku, která očaruje vaše nejmenší! A vy se můžete také přidat!

Produkty Wellness

V naší nabídce naleznete množství produktů pro každodenní použití v oblasti Wellness a Beauty. Zároveň zde najdete další skvělé nápady na to, jak se cítit lépe: Zapojte do svého wellness programu například aroma difuzér, opěrku hlavy do vany nebo polštář s výplní z řepkových semínek a zažijte opravdovou relaxaci pro všechny smysly!

Kufry a cestovní příslušenství

Hurá do světa! Ti, kdo rádi cestují, najdou v našem sortimentu mnoho užitečných věcí pro vylepšení svého dalšího výletu do města nebo do kempu: vysoce kvalitní kufry a tašky budou vašimi věrnými společníky na mnoha cestách. Na malý výlet do přírody budete potřebovat kolo, helmu a deku na piknik.

Náš závazek týkající se vašich zálib

Naším závazkem je, abychom vždy poskytovali jen tu nejvyšší kvalitu. Jedině tak zajistíme, že každý výrobek, který se vám dostane do ruky, bude odpovídat našim standardům kvality a vašim představám. Zárukou toho je naše certifikace kvality TCM, kterou dáváme jen na výrobky, u kterých byla vysoká kvalita pečlivě ověřena.

Dodržování přísných pravidel, kterým naše výrobky podléhají, je navíc kontrolováno nezávislými institucemi. Díky tomu mají naše výrobky další certifikace, jako je například GOTS (Global Organic Textile Standard), která garantuje dodržování pravidel pro ochranu životního prostředí a sociální rovnost – pro férový a udržitelný svět. Přesvědčte se sami a najděte si v nabídce Tchibo vlastní výrobky pro volný čas, které udělají váš život veselejší.