×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Ochrana před zimou a větrem

Módní oblečení do deště

Deštivé počasí může být tak krásné! Udávejte s naší novou kolekcí módní trendy a díky prodyšným a zároveň voděodpudivým materiálům projděte Vy i Vaše rodina podzimem v teple a suchou nohou.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Šik od hlavy až k patě

Od klobouku po holínky – vše pro chladné a vlhké dny

Flexibilně ve větru i dešti

Naše funkční bundy 3 v 1 jsou nepromokavé a odpuzují vodu, nepropouštějí vítr a jsou prodyšné. Vnější a vnitřní bunda se dají nosit také samostatně – pro maximální flexibilnost v každém počasí.

Nepromokavé oblečení pro ženy a muže

Pro ženy i muže – naše unisex výrobky jsou vždy dobrou volbou

Skvělá výbava, pánové!

  
  • Softshellové kalhoty
Elastické, odolné, rychle schnou – optimální pro outdoorové aktivity
799
Náhled
  
 

Vybaveni do každého rozmaru počasí

Bundy, kalhoty, holínky a doplňky pro větší děti

Vybaveni do každého počasí

Nepromokavé termobundy a termokalhoty a holínky pro nejmenší

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.