×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Veselé outfity do každého počasí

Jarní móda pro miminka a děti

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Hop do louže – skvělá zábava v dešti!

Oblečení do deště pro malé průzkumníky

Dobrá ochrana do deštivého počasí pro děti

Nová kolekce do deštivého počasí s impregnací ecorepel, která je šetrná k životnímu prostředí – neobsahuje fluorkarbon ani perfluoruhlík – impregnace odpuzuje vodu, je ekologická a též odolná při praní. I při průtrži mračen zůstanou vaše děti pěkně v suchu!

Velký styl pro malé děti

Perfektní vybavení pro kluky a holčičky

Biobavlna toho zvládne víc:

Pěstování biobavlny chrání přírodu, je šetrné k půdě, snižuje spotřebu vody, a tím přispívá k tomu, abychom se mohli zabývat zemědělstvím i v budoucnosti. To není důležité jen pro nás, ale zejména pro naše děti – pro příští generaci.

Roztomilé spodní prádlo

Nátělníky, košilky, boxerky, kalhotky a punčochové zboží

A jde se spát!

Noční prádlo pro malé děti

Slušivé oblečení pro miminka

Dětská body

S dlouhými nebo krátkými rukávy a bez rukávů

Jak může jedno body přispět k úsporám vody:

Při pěstování biobavlny se používají výhradně přírodní hnojiva a prostředky na ochranu rostlin před škůdci. To umožňuje zachovat úrodnost půdy, chrání zdraví lidí a přispívá k úsporám vody – v přepočtu je to 257 litrů vody na jedno dětské tričko. Ostatně 100 % bavlny používané pro naše oblečení pro miminka a malé děti pochází z ekologicky šetrné produkce.

Krásné sny!

Pyžamka a spací pytle pro děti

Nábytek a další vybavení do dětského pokoje

Bio? Jde to ještě lépe:

Pěstování biobavlny chrání přírodu, je šetrné k půdě, snižuje spotřebu vody, a tím přispívá k tomu, abychom se mohli zabývat zemědělstvím i v budoucnosti. To není důležité jen pro nás, ale zejména pro naše děti – pro příští generaci.

Kdo si chce se mnou hrát?

Hraní a zábava pro dobrou náladu

Na nejkrásnější období

Pohodlná těhotenská móda pro nastávající maminky

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.