×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Vertikální záhon

Vertikální záhon

Prostorově nenáročný záhon na balkón, terasu a zahradu Bohatá rozmanitost rostlin na nejmenším prostoru. Vertikální záhon je prostorově úspornou alternativou k vyvýšenému záhonu a je ideálně vhodný na balkón. Jako ochrana proti zvědavým pohledům zajistí i potřebné soukromí. Čtyři truhlíky jsou umístěny nad sebou a lze je osázet například květinami, bylinkami nebo popínavými rostlinami. Díky nožkám nastavitelným do výšky bude vertikální záhon stabilně stát i na nerovném povrchu. Vertikální záhon odolný proti povětrnostním vlivům Vertikální záhon je vyroben z masivního smrkového dřeva, které je impregnací chráněno proti povětrnostním vlivům, a díky tomu si dlouho zachová krásný vzhled. Truhlíky s perforovanou fólií, která zabraňuje hromadění vody Nehrozí přelití rostlin! Truhlíky jsou vyloženy perforovanou fólií a mají dno z pozinkované oceli s odtokem vody a mírným spádem. Díky tomu může přebytečná voda dobře odtékat a nehrozí hromadění vody.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.