×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Velký stolek pod umývadlo

Velký stolek pod umývadlo

Puristický design s nádechem romantiky: stolek pod umývadlo do koupelny má zdobené keramické úchyty a velkou odkládací plochu v laťkovém vzhledu. Stolek je opatřen odolnými plastovými hranami a má masivní nohy s plastovými chrániči podlahy pro bezpečnou stabilitu – je tedy ideálně vhodný k použití v místnostech s vyšší vlhkostí. Čtyři zásuvky Stolek pod umývadlo má odolnou desku v přírodním vzhledu se standardním otvorem pro sifon a je vhodný pro běžně prodejná umývadla. Vlevo a vpravo jsou vždy dvě zásuvky s plnými výsuvy. Uprostřed, před otvorem na sifon, jsou dvě falešné zásuvky.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.