×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Velký slunečník, béžový

Velký slunečník, béžový

Velkorysý zdroj stínu do zahrady. Tento slunečník má obzvlášť velkou střechu o průměru cca 3 m, která se dá nastavit do tří poloh, a poskytuje vynikající ochranu proti slunci. Optimální stabilitu zajišťuje stabilní tyč z tvrdého dřeva s osmi paprsky a jezdcem. Stříška slouží ke zmenšení náporové plochy větru. Odolná střecha s úpravou proti skvrnám se dá otírat vlhkým hadříkem. Návod k obsluze je přiložen. Pohodlné rozkládání Dvojitý lankový mechanismus umožňuje slunečník pohodlně otevírat. Kolík pro aretaci lanka udržuje střechu v požadované poloze.
2 490 Kč
2 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.