×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Velká zahradní skříň

Velká zahradní skříň

Velká zahradní skříň poskytuje místo pro spoustu zahradního náčiní. Konstrukce skříně přitom zaručuje její trvalou stabilitu ve venkovních podmínkách: Impregnované masivní smrkové dřevo odpuzuje vodu a je odolné vůči povětrnostním vlivům, šikmá střecha je vyrobena ze dřeva a je pokryta krytinovou lepenkou. Proti neoprávněnému přístupu je možné skříň zamknout pomocí visacího zámku, ten ovšem není součástí výrobku. Výšku nožek lze nastavit podle potřeby. Skříň je dodávána s montážním materiálem a návodem na sestavení. Vnitřní členění Jedna polovina zahradní skříně je vybavena třemi vkládacími policemi, do druhé poloviny je možné postavit nebo zavěsit dlouhé zahradní náčiní. Materiál: masivní smrkové dřevo plastové nožky kování z pozinkované oceli
2 790 Kč
2 790
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 32/2015  Slevy nábytku

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.