Schließen

Věk je jenom číslo

Chytré nápady pro seniory

Před každého z nás staví každý všední den různé výzvy. Zvládneme je co nejlépe –⁠ s chytrými pomůckami a nápady pro všední den, na sport a do domácnosti!

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Cítit se pohodlně celý den

Pohodlná letní móda a prádlo na den a noc

  
  
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
  • 3/4 pyžamo
499
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*399 Kč

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
 
 

Dodrží, co slíbí

A sice odlehčení! Široká, stabilní ramínka se nezařezávají a chrání oblast ramenou a šíje. A díky zapínání vpředu se tato podprsenka dá velmi snadno oblékat i svlékat.
Prohlédnout si odlehčující podprsenku

Stále v pohybu

Sportovní náčiní a drobné fitness pomůcky

Může to být tak snadné!

Praktické pomůcky pro všední den a zdraví

Oční trenér

Fitness pro oči

Trénovat chtějí nejen záda, paže a další části těla. I vaše oči potěší, když si příležitostně zacvičí! S očním trenérem můžete posilovat oční muskulaturu, a tím zlepšit koordinaci.
Prohlédnout si očního trenéra
 

Už Vám nic neuteče

Díky rádiem řízeným hodinám XXL máte stále pod kontrolou nejen čas, ale také datum a teplotu, protože jejich extra velké číslice se dají přečíst i z větší vzdálenosti.
Prohlédnout si rádiem řízené hodiny XXL
 

Všechno pod kontrolou

S touto úžasně praktickou peněženkou na mince nikdy neztratíte přehled:
  • Přihrádka na mince se zipem
  • 8 jednotlivých přihrádek na všechny typy mincí
  • Extra velká přihrádka na bankovky
  • 3 přihrádky ve tvaru kreditní karty a další Přihrádky na vsunování

Pomůcky na každý den
s sebou

Praktické pomůcky, které vás mohou doprovázet na cestách: hůl pomáhá při chůzi v obtížném terénu a dá se složit na délku pouhých 30 cm. Vejde se tak do kabelky nebo batohu.
Prohlédnout si hůl

Pohodlněji už to prostě nejde

Prádlo na noc pro muže

A teď si něco zahrajeme!

Klasické hry od firmy Schmidt

Malý pomocník

Chytré nápady pro všední den

Vše snadno

Pomůcky do kuchyně a ještě něco navíc

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.