×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Vařečka s teploměrem

Vařečka s teploměrem

Konečně vařečka, která při vaření bude myslet za Vás: praktická kuchyňská pomůcka se závěsným očkem je opatřena kvalitní, pružnou silikonovou měchačkou – lze používat jako vařečku nebo stěrku. Specialitou této vařečky je integrovaný teploměr, který měří teplotu během míchání – díky tomu lze citlivé potraviny, jako jsou kašičky pro děti, marmelády nebo tekutá čokoláda, připravit přesně podle receptu. LC displej v rukojeti ukazuje aktuální a cílovou teplotu. Lze používat i jako vpichový teploměr Nástavec lze sundat, a získat tak klasický vpichový teploměr – stačí zapíchnout asi 10 cm do masa a pokrm připravovat obvyklým způsobem. Při dosažení cílové teploty zazní akustický signál. Ukazatel teploty lze přepnout ze stupňů Celsia na stupně Fahrenheita, rozsah měření je od 0 do +250 °C.
399 Kč
399
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.