×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Vánoční stromeček s LED

Vánoční stromeček s LED

S tímto stromkem s LED ve Vašem domově okamžitě zavládne pohodová, vánoční atmosféra. Stromeček stojí v jutovém pytli, který slouží jako květináč, a je osazen 15 LED, které vydávají teplé bílé světlo a vytvářejí příjemné osvětlení. S jednou sadou baterií vydrží stromek svítit zhruba 100 hodin. Časovač se postará o to, aby se LED po zhruba šesti hodinách automaticky vypnuly a za dalších asi 18 hodin opět zapnuly – můžete je ale zapínat i vypínat také ručně.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.