×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Váleček na těsto s držáky rozestupu

Váleček na těsto s držáky rozestupu

Rovnoměrně vyválet těsto na sušenky před pečením není jen tak – leda byste měli váleček na těsto, s kterým to jinak nejde: Odnímatelné silikonové kroužky tohoto válečku slouží k udržení rozestupu a umožňují těsto vyválet do přesné tloušťky čtyř nebo šesti milimetrů, nezávisle na síle tlaku. Rovnoměrné vyválení A silný tlak není nutný, neboť jádro z kvalitní ušlechtilé oceli usnadňuje rovnoměrné vyválení svou vlastní vahou, zatímco silikonové kroužky zajistí, aby se těsto nelepilo.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.