×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Vakuová zátka na víno

Vakuová zátka na víno

Dobré víno se nemusí vypít během jediného večera, ale v otevřené láhvi je pak vystaveno oxidačnímu procesu: Kyslík bez přestání působí na víno a mění jeho charakteristiky. S touto zátkou si ale originální chuť každého vína budete moct užívat výrazně déle: Po stisknutí tlačítka vytvoří zátka v láhvi vakuum – a víno je dobré po delší dobu. Snadná obsluha Vakuování se zahájí po nasazení zátky na láhev – vzduch je z láhve odsáván přes zátku a oxidace je tak minimalizována. Jak dlouho je víno ještě dobré, ukazuje semaforek: první tři dny po uzavření svítí zeleně, od čtvrtého dne změní barvu na oranžovou a po sedmi dnech zčervená. Láhev byste měli vyprázdnit nejpozději devátý den.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.