×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Vakuová zátka na víno

Vakuová zátka na víno

Dobré víno se nemusí vypít během jediného večera, ale v otevřené láhvi je pak vystaveno oxidačnímu procesu: Kyslík bez přestání působí na víno a mění jeho charakteristiky. S touto zátkou si ale originální chuť každého vína budete moct užívat výrazně déle: Po stisknutí tlačítka vytvoří zátka v láhvi vakuum – a víno je dobré po delší dobu. Snadná obsluha Vakuování se zahájí po nasazení zátky na láhev – vzduch je z láhve odsáván přes zátku a oxidace je tak minimalizována. Jak dlouho je víno ještě dobré, ukazuje semaforek: první tři dny po uzavření svítí zeleně, od čtvrtého dne změní barvu na oranžovou a po sedmi dnech zčervená. Láhev byste měli vyprázdnit nejpozději devátý den.
449 Kč
449
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Indukční napěňovač mléka, bílý

Dokonalá mléčná pěna za pár sekund
1 799 Kč Quickshop

Elektrický napěňovač mléka, bílý

Dokonalá mléčná pěna nebo teplé mléko
1 199 Kč Quickshop

Indukční napěňovač mléka, černý

Dokonalá mléčná pěna za pár sekund
1 799 Kč Quickshop