×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Úzká smetáková sada

Úzká smetáková sada

Extra úzká – ideální na zametání v úzkých prostorách Tato extra úzká smetáková sada zajistí, aby bylo zametání ještě komfortnější – ať už potřebujete zamést velkou plochu nebo úzké zákoutí. Dobře smetá prach Díky štěpeným štětinám odstraňuje tento smeták nečistoty opravdu důkladně. Drobky a prach prostě nemají šanci uniknout. Aby nečistoty taky zaručeně skončily v lopatce, je lopatka vybavena gumovým okrajem, který se přizpůsobí podkladu. Smeták se dá čistit na stíracím okraji. Gumový okraj má také smeták, tady slouží ke stírání vlhkých ploch. Škrabka umístěná na straně odstraní ulpělé nečistoty. Prostorově nenáročná: tyč smetáku se dá rozložit Ani ve skříni nezabere tato smetáková sada moc místa. Tyč smetáku se dá rozložit na tři díly, před používáním ji stačí jen sešroubovat. Protože je tyč vybavena závěsným očkem, dá se smeták také zavěsit.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.